Miłość i związki

Jak odzyskać zainteresowanie kobiety?

jak odzyskać zainteresowanie kobiety

Czasem mężczyzna postępuje w sposób, przez który traci zainteresowanie kobiety. Czy jej przychylność można odzyskać? Wszystko zależy od sytuacji. Czasem jest to niewykonalne, a kiedy indziej sytuacja pozostaje otwarta. Jak odzyskać zainteresowanie kobiety?

Okazać jej zainteresowanie

Jeśli chcesz odzyskać jej zainteresowanie, musisz się do niej odezwać. Napisać, zadzwonić, pokazać, że chcesz utrzymać kontakt. Facet, który znika z życia kobiety i nawet nie umie się do niej odezwać, w końcu zniknie z jej głowy. Im szybciej zaczniesz jej okazywać zainteresowanie, tym większe prawdopodobieństwo, że rozniecisz w niej dawny płomień. Trzeba jednak wykazać się inicjatywą. Nie licz na to, że ona zacznie do ciebie wydzwaniać i okazywać ci zainteresowanie.  To ty musisz pokazać, że chcesz mieć z nią kontakt. Na początek wystarczy zwykła rozmowa zaczynająca się od: co tam?

Umówić się o spotkanie

To ty musisz wyjść z inicjatywą spotkania, nie kobieta. Możecie umówić się na wieczór, ale pamiętaj, by proponując wspólne wyjście, nie zachowywać się jak obrażony książę. To normalne, że jak dzwonisz w ostatniej chwili, ktoś może mieć już plany. Kobieta nie zechce się z tobą umówić także wtedy, gdy jesteś pijany.  Zaproponuj spotkanie, gdy jesteś trzeźwy i z lekkim wyprzedzeniem.  2-3 godziny w zupełności wystarczą, ale im szybciej wyjdziesz z inicjatywą, tym lepiej.

Być miłym

Jeśli chcesz odzyskać jej zainteresowanie, nie możesz być złośliwy, opowiadać o innych kobietach itp. Spróbuj być miłym, powiedz jakiś komplement, bądź życzliwy, rozmawiajcie na różne tematy w luźnej atmosferze. Żartujcie.  Bycie miłym naprawdę może zdziałać cuda. Możesz się o tym przekonać na własnej skórze.

Traktować ją jak kobietę

Jeśli chcesz odzyskać jej zainteresowanie, musisz traktować ją jak kobietę, nie jak koleżankę. Mów komplementy, dotykaj,  zachowuj się jak dżentelmen. Ona musi wiedzieć, jak ją traktujesz. Gdy podchodzisz do niej jak do pierwszej, lepszej znajomej, to ona też będzie traktowała cię jak kolegę.  Sam ustawiasz waszą relację. Jeśli robisz to niewłaściwym kierunku, to nie dziw, że traktuje cię jak znajomego. Na szczęście można spróbować to przestawić na właściwe tory, zwłaszcza jeśli wcześniej było między wami napięcie erotyczne.

Postawić na drobne gesty

Bycie miłym obejmuje też okazywanie czułości. Złap ją czasem za rękę, przytul, pocałuj, pogłaszcz. Krótko mówiąc, rób to, czego sam od niej oczekujesz.  Postaw na drobne gesty, w tym zdrobnienia, zabawne zwroty.

Traktować ją tak, jak samemu chciałbyś być traktowany

Jeśli chcesz mieć w niej czułą kobietę zainteresowaną tobą w kontekście seksualno-emocjonalnym, a nie koleżeńskim, to musisz odpowiednio ustawić waszą relację. Okazuj jej czułość, zainteresowanie, mów komplementy, dotykaj, zobaczysz, że szybko twoje dobre zachowanie doczeka się właściwego zachowania z jej strony. Relacje damsko-męskie są jak lustro. Jeśli ty ją traktujesz jak znajomą, ona tak samo podchodzi do ciebie.  Jeśli ty traktujesz ją jak kobietę, ona też zacznie widzieć w tobie mężczyznę. Od ciebie zależy, w jakim kierunku potoczy się ta znajomość.

Nie popełniać więcej tych samych błędów

To jest bardzo ważne, w przeciwnym wypadku szybko stracisz jej zainteresowanie. Nie można być raz zainteresowanym nią jak kobietą, a później zimnym. Nie można zachowywać się chłodno po seksie. Nie możesz z nią zrywać kontaktu ni stąd, ni zowąd. Nie możesz wydzwaniać do niej po pijaku z pretensjami, bo to wszystko działa na twoją niekorzyść.

Dodaj komentarz