Moda

Jak nosić total black look?

Jak nosić total black look

Wiele kobiet lubi stawiać na total black look, ponieważ ten wydaje się szalenie elegancki. Trzeba jednak uważać, by nie wpaść w nudę. Podpowiadamy, jak nosić total black look.

Postaw na fakturę

Czy wiesz, że bluzka, sweter, spódnica czy spodnie z fakturą nie są nudne, nawet jeśli utrzymano je w czarnym kolorze? Tak naprawdę imitacja skóry węża na spódnicy sprawia, że obcujemy z czymś ciekawym i oryginalnym. Podobnie działa ciekawy splot na swetrze, ażurowe wykończenie na rękawach bluzki czy spodnie z welurowymi kropeczkami. Tam, gdzie nie ma gładkiej faktury, zawsze coś się dzieje. Wykorzystaj to w swoich stylizacjach utrzymanych w klimacie total black look.

Postaw na nietypowe kroje

Czy wiesz, że nie każda czarna koszula wygląda tak samo? Czasem ma falbanę, naszytą różę, koronkowe wykończenie, różową wstążkę. Wszystko to sprawia, że założywszy ją, wyglądasz niebanalnie, wyjątkowo. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku czarnych spodni z wysokim stanem, który układa się w harmonijkę, znaną też pod określeniem paper bag.

Postaw na nietuzinkowe połączenie

Moda jest po to, by się nią bawić. Nawet jeśli stawiasz na total black look, możesz połączyć elegancką czarną koszulę z naszytą różą z bawełnianymi szortami paper bag, pod które założyłaś grubsze rajstopy z kwiatowym wzorem.

Przemyć kolor w dodatkach

Total black look może dotyczyć tylko ubrań. Zakładasz czarną sukienkę z kwiatową aplikacją, pod nią rajstopy z kwiatowym motywem, a stylizację dopełniasz błękitną torebką. Całość od razu wygląda zupełnie inaczej. Stylizacja nabiera wyrazu, optymizmu oraz dziewczęcego wyrazu.  A przecież o to właśnie chodzi.

Dodaj komentarz