Moda

Jak nosić spodnie w ciekawy sposób?

Jak nosić spodnie w ciekawy sposób

Zdjęcie autorstwa Anna Shvets z Pexels

Stylizacja ubrań nierzadko nadaje im dodatkową wartość. Spodnie, które wyglądały całkiem przeciętnie, zyskują nowego charakteru i zaczynają przykuwać wzrok. Trzeba tylko wyczuć, jak nietuzinkowo połączyć poszczególne elementy. W naszym artykule podpowiadamy, jak nosić spodnie w ciekawy sposób.

Spis treści:

  1. Jak nosić dopasowane spodnie? Połączenie z długą kamizelką
  2. Jak nosić spodnie w ciekawy sposób? Rurki w zestawieniu ze swetrem opadającym na jedno ramię
  3. Jak nosić rurki w oryginalny sposób? Sweter wetknięty w spodnie pod skosem
  4. Ciekawe stylizacje ze spodniami. Koszula z wypuszczonym tyłem
  5. Jak nosić spodnie z prostą nogawką, by wyglądać stylowo?
  6. Spodnie z prostą nogawką w zestawieniu z T-shirtem z poduszkami
  7. Jak nosić szwedy?

Jak nosić dopasowane spodnie? Połączenie z długą kamizelką

Dopasowane spodnie można zestawić z przylegającą bluzką lub koszulą. To rozwiązanie świetnie sprawdza się, gdy jesteśmy drobną klepsydrą i chcemy podkreślić swoje kształty. Jednak zazwyczaj mamy zastrzeżenia do jakiejś części swojego ciała i nie chcemy, aby ubranie tak mocno opinało naszą sylwetkę, podkreślając np. wystający brzuszek. Jeśli zastanawiasz się, jak nosić dopasowane spodnie, mamy dla ciebie wiele cennych wskazówek. Jako pierwsze chcemy polecić połączenie z długą kamizelką. Ta wysmukla sylwetkę dzięki pionowym liniom. Ponadto warstwy sprawiają, że w naszym ubiorze zawsze dzieje się coś ciekawego.

Jak nosić spodnie w ciekawy sposób? Rurki w zestawieniu ze swetrem opadającym na jedno ramię

Chcesz wyglądać atrakcyjnie i wznieść swoją stylizację na wyższy poziom? Połącz rurki ze swetrem opadającym na jedno ramię. W takim zestawieniu będziesz prezentowała się sensualnie. Jednocześnie stanowi ono dość bezpieczne rozwiązanie, ponieważ asymetria zawsze wyszczupla ramiona i sprawdza się nawet w przypadku stożka.  Dobrze, aby sweter miał ciekawy kolor, który podkreśla atuty naszej urody.

Jak nosić rurki w oryginalny sposób? Sweter wetknięty w spodnie pod skosem

Rurki to spodnie, które cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Nie każda z nas potrafi jednak wystylizować je w ciekawy sposób. Aby uniknąć nudnego i powtarzalnego outfitu, wetknij sweter w spodnie pod skosem. Taka asymetria z jednej strony podkreśla talię, z drugiej wygląda nonszalancko i niezwykle oryginalnie. Jak widać, nie musisz wydawać pieniędzy na nowe ubrania, by prezentować się atrakcyjnie i wzbudzać powszechne zainteresowanie.

Ciekawe stylizacje ze spodniami. Koszula z wypuszczonym tyłem

Jeśli założysz rurki i połączyć je z koszulą, uzyskasz efekt business casual. To idealne zestawienie do pracy, w której nie obowiązuje ścisły dress code. Z drugiej strony nie wygląda to zbyt imponująco. Koszulę warto wpuścić z przodu w spodnie, a z tyłu pozostawić ją wypuszczoną. Taka asymetria również przykuwa uwagę i sprawia, że w naszej stylizacji coś się dzieje.

Jak nosić spodnie z prostą nogawką, by wyglądać stylowo?

Spodnie z prostą nogawką są dużo wygodniejsze niż rurki. Nie przylegają ściśle do nogi i nie podkreślają jej ewentualnych mankamentów. Jednak wiele z nas nie potrafi ich wystylizować w ciekawy sposób. Tymczasem nie potrzeba wiele. Spodnie z prostą nogawką świetnie wyglądają, gdy zestawimy je z ramoneską. Ona z reguły jest dość krótka i podkreśla naszą talię. Dość mocno eksponuje też ramiona, przez co nadaje kształt wybranym partiom naszej sylwetki.

Spodnie z prostą nogawką w zestawieniu z T-shirtem z poduszkami

Kobiety o sylwetce kolumny często skarżą się na to, że ich ramiona, talia oraz biodra są tej samej szerokości. Co można z tym zrobić? Istnieje możliwość wyrysowania sylwetki ubraniami. Trzeba tylko wiedzieć, jak to umiejętnie przeprowadzić. Spodnie z prostą nogawką nadają nam nieco objętości w biodrach. Jeśli do tego wetkniemy w nie dopasowany T-shirt z poduszkami, uzyskamy efekt klepsydry. Talia będzie podkreślona, natomiast ramionom i biodrom dodamy parę centymetrów dzięki odpowiednim krojom ubrań.

Jak nosić szwedy?

Szwedy to spodnie o szerokich nogawkach. Są bardzo zwiewne i trudne do wystylizowania. Aby nie wyglądały niechlujnie, warto zestawić je z marynarką w tym samym kolorze. Wówczas dodatkowo uzyskujemy efekt wydłużenia i wysmuklenia sylwetki. Taka stylizacja ma jednak lekko nonszalancki charakter i nie nadaje się dla osób pracujących m.in. w banku.

Dodaj komentarz