Moda

Jak nosić lateks, by nie wyglądać wulgarnie?

Jak nosić lateks, by nie wyglądać wulgarnie

Lateksowa spódnica czy spodnie wielu osobom kojarzą się dość jednoznacznie z sex shopem. Rzeczywiście sklepy erotyczne oferują tego rodzaju stroje, ale dzięki odpowiedniej stylizacji można je nosić także na co dzień. Jak nosić lateks, by nie wyglądać wulgarnie?

Jak wyglądać seksownie w lateksie?

Przede wszystkim warto pamiętać, że lateksową spódniczkę można wystylizować na różne sposoby. Jeśli umówiłaś się na randkę z ukochanym, on przyjedzie do ciebie, możesz do niej założyć gorset, pończochy i szpilki na wysokim obcasie.  Taki zestaw z pewności spodoba się twojemu mężczyźnie.  Jest niesamowicie zmysłowy i oddziałujący na wyobraźnię facetów.

Jak nosić lateks, by nie wyglądać wulgarnie?

Jednak na co dzień nie chcemy chodzić po ulicy w stroju, który kojarzy się mężczyznom z paniami lekkich obyczajów. Żadna z nas nie chce odpowiadać na chamskie komentarze przechodniów czy paść ofiarą molestowania seksualnego.

Wszystko można ograć odpowiednią stylizacją

To, jak ludzie odbierają lateks, zależy od tego, z czym został zestawiony. Jeśli do lateksowej spódnicy założysz zwykły, biały T-shirt oraz czarne balerinki, będziesz wyglądała zadziornie, rockowo, ale wciąż niewulgarnie.

Jeśli chcesz wyglądać w lateksowej spódnicy elegancko, załóż do niej biały, kaszmirowy sweterek oraz czarne balerinki. W takim zestawieniu wyglądasz bardziej oficjalnie i możesz tak wyjść nawet do pracy.

Z kolei lateksowe spodnie stylizujemy w ten sposób, że łączymy je z białym T-shirtem i białymi trampkami, gdy chcemy wyglądać rockowo i wybieramy się z koleżankami do kawiarni.  Natomiast gdy zależy nam na bardziej eleganckim efekcie, możemy założyć do nich białą koszulę i czarne balerinki.

Dodaj komentarz