Miłość i związki

Jak nakierować znajomość z kobietą na związek?

jak przekonać kobietę do związku

Spotykasz się z kobietą i czujesz, że zaczyna ci na niej coraz bardziej zależeć?  Zastanawiasz się, jak nakierować znajomość z kobietą na związek  i zrobić to w miarę dyskretnie, bez odkrywania własnych uczuć? To możliwe. Podpowiadamy, jak podejść do problemu.

Spraw, by czuła się przy tobie wyjątkowo

Każda kobieta chce czuć się wyjątkowo przy mężczyźnie. Jeśli sprawisz, że ona będzie czuła się przy tobie jedyna w swoim rodzaju, ona będzie chciała związku z tobą i naturalnie zacznie do niego dążyć.  Musisz pokazać, że traktujesz ją wyjątkowo, zabierasz w ciekawe miejsca, jesteś z niej dumny, chwalisz się nią przez kolegami. Kobieta lubi poczuć, że zrobiłeś coś specjalnie dla niej i jest dla ciebie ważna.

Poświęcaj jej czas

Panie są bardzo wrażliwe na tym punkcie. Im więcej czasu zaczniesz z nią spędzać, tym szybciej wasza znajomość naturalnie przerodzi się w związek. Ona zacznie myśleć o tobie jak o swoim facecie, wystarczy, że będziesz ją chętnie wieczorami zabierał na spacery, spotkania ze znajomymi, umawiał się na wspólne oglądanie filmów. Niech poczuje, że jesteście blisko.  To jeszcze żadna deklaracja uczuć, ale dobry wstęp do tego, aby wszystko wyszło w sposób naturalny.

Dotykaj jej

Kobiety lubią być dotykane, to dla nich bardzo erotyczny podtekst.  Jeśli rzadko ją dotykasz, to ona uważa, że traktujesz ją jak koleżankę. Jeśli chcesz związku, musisz się odważyć dotykać ją częściej. Może to być chwycenie za rękę, gdy wysiadacie z auta, przytulenie w ramach rozweselenia lub po prostu, bo zrobiło się zimno. Znajdź jakiś sposób, aby często ją dotykać. Preteksty to świetna sprawa, bo sporo ułatwiają.

Praw komplementy

Inaczej ona będzie czuła się albo jak twoja koleżanka, albo kobieta, z którą czasem dobrze się przespać z braku laku, ale dojdzie do wniosku, że w gruncie rzeczy ci się nie podoba. Panie też boją się, że nie pociągają faceta, z którym się spotykają. A gdy nie czują się pożądane, to nie myślą o związku.

Zaangażuj ją w swoje życie

Wpuść ją do swojego życia. Zobaczysz, że  dzięki temu dość szybko naturalnie zostaniecie parą. Pisz do niej wiadomości, opowiadaj o swoich planach, dokonaniach, wysyłaj zdjęcia odnoszące się do twojego hobby i selfie.  Znajdź jakiś pretekst, by wysłać jej swoją fotę.  Możesz ją gdzieś ze sobą zabrać, przedstawić swoim kolegom, znajomym, z którymi łączy cię wspólna pasja. Spróbuj ją wkręcić w swoje hobby.

Zabieraj ją do znajomych

Kobiety lubią poznawać znajomych faceta, z którym się spotykają.  Zadbaj o kilka regularnych spotkań, wówczas ona sama będzie chciała, aby z waszej relacji wynikło coś więcej.  Niech poczuje smak bycia razem, uzna go za przyjemny i zapragnie więcej.

Planuj z nią różne rzeczy

Pokaż jej, jak to jest mieć wspólne sprawy i plany. To nie musi być nic przełomowego. Zaproś ją na wesele do rodziny, zabierz ją ze sobą na weekendowy wypad, pojedźcie razem na zakupy – niech ci w czymś doradzi. Poproś ją o, by ci gdzieś zapozowała do zdjęcia, bo potrzebujesz go do czegoś.  Wspólne plany zbliżają ludzi. Jeśli się boisz jej reakcji, wybieraj bardziej neutralne plany.

Dodaj komentarz