Miłość i związki

Jak mężczyzna może wzbudzić emocje w kobiecie?

Jak mężczyzna może wzbudzić emocje w kobiecie

Kobiety wiążą się tylko z tymi mężczyznami, którzy wzbudzają w nich emocje. Gdy facet jest przystojny i miły, ale brakuje mu tego czegoś, to ona nie będzie myślała o nim poważnie. Jak mężczyzna może wzbudzić emocje w kobiecie?

Nie chodzi tutaj o żaden emocjonalny rollercoaster i złe traktowanie pań, aby latały za swoim „oprawcą” i prosiły go o uwagę. Tak to nie działa. Emocjonalny rollercoaster w zdecydowanej większości przypadków prowadzi do rozstania.  Kobiety mają dość smutku i cierpienia, jakich dostarcza im mężczyzna. Jednak potrzebują emocji.

Wzrusz ją

Zaproś ją na romantyczny spacer lub zabierz ją do kina na komedię romantyczną. Zrób coś specjalnie dla niej.  Kobiety widząc, że mężczyzna się stara, bardzo często się wzruszają.  Dzieje się to także podczas seksu, gdy jesteś dla niej bardzo czuły i delikatny. Możesz też ją wzruszyć, gdy głaskasz ją po plecach, całujesz w głowę, przytulasz przez całą noc.

Rozwesel

Gdy widzisz, że ma dołek, bo np. nie znosi zimy, jest szaro i ponuro, zaproś ją na randkę do siebie. Włączcie jakąś komedię, zjedzcie czekoladę, opowiedz jej coś zabawnego i mocno przytul. Na pewno wzbudzisz w niej pozytywne emocje.

Otocz czułością

Kobiety najłatwiej w sobie rozkochać, okazując im czułość. Przytulaj ją często, całuj, obejmuj w pasie, mów miłe rzeczy, wymyśl jakieś żartobliwe przezwisko.  Kobiety tego potrzebują i naprawdę potrafią docenić.

Wspieraj

Pokaż jej, że zawsze może na ciebie liczyć. Gdy stara się pomóc koleżance, gdy szuka prezentu dla przyjaciółki, gdy chce porozmawiać o przykrej sytuacji w pracy. Czasem wystarczy jej coś doradzić, kiedy indziej przytulić lub zabrać na spacer.

Opowiadaj o swoim hobby z pasją

Jeśli pokażesz jej, że naprawdę kręci cię motoryzacja, to na pewno sporo zyskasz w jej oczach. Osoby, które umieją z pasją mówić o swoim hobby stanowią dziś rzadkość. Wzbudź w niej pozytywne emocje, opowiadając o tym, co naprawdę lubisz.

Przeżywajcie razem nowe rzeczy

Może to być np. zamówienie jakieś oryginalnej pizzy, wspólne pieczenie bananowca.  Może ona ma jakąś fantazję erotyczną, np. marzy o tym, aby ubrać się seksownie w gorset i pończochy. Bardzo często faceci nie zwracają uwagi na takie stroje i nie chcą ich włączać do zabawy, a kobiety to kręci.

Bądź namiętny

Namiętność najłatwiej wyrazić poprzez pocałunki, dotyk i przytulanie. Przytulaj ją całym sobą, całuj z języczkiem i długo. Dotykaj podczas codziennych czynności, możesz ją zawsze pocałować w szyję, po czym zejść niżej, całując też dekolt.

Rób jej miłe niespodzianki

Kup jej czasem różę, przygotuj kanapki, włącz jej ulubione piosenki. To są drobiazgi, ale poprzez nie wyrażasz swoje starania i miłość do niej. A kobiety to rozpala od środka.

Dodaj komentarz