Miłość i związki

Jak mężczyzna może nadać sobie odwagi przed spotkaniem z kobietą?

Jak mężczyzna może nadać sobie odwagi przed spotkaniem z kobietą

Kobiety często onieśmielają mężczyzn i sprawiają, że nie wiedzą oni, jak powinni się zachować.  Faceci często boją się, że zbłaźnią się przed swoją wybranką, dlatego wolą unikać spotkania z nią, choć jednocześnie bardzo pragną się do niej przytulić. Jak mężczyzna może nadać sobie odwagi przed spotkaniem z kobietą?

Przypomnij sobie sukcesy w relacji z tą kobietą

Wymień sukcesy, jakie odniosłeś w relacji z tą kobietą. Pomyśl, udało ci się ją zaprosić na randkę, pocałować, uprawiać seks, zawsze odpisuje ci na wiadomości. Sama szuka z tobą kontaktu. Krótko mówiąc, wasza relacja to w głównej mierze same sukcesy, jakie odniosłeś.  Trzeba dorzucić do nich kolejny, czyli umówienie się na spotkanie. Myśl o sobie pozytywnie, muszę się jej podobać, skoro umawiała się ze mną na randki, umiem zająć ją rozmową i rozpalić, dlatego dała się pocałować. Ona pozytywnie reaguje na mój dotyk. Myśl o sobie wyłącznie pozytywnie i szukaj samych sukcesów. Wspominaj dobre chwile, jej niespodziankę etc. To powinno dodać ci odwagi.

Zaproś ją w neutralny sposób

Nie musisz od razu mówić, że to randka i być bardzo romantyczny. Wiadomość: Cześć, może wpadniesz do mnie na pizzę i film? – też jest okej. Jak odmówi, zawsze możesz powiedzieć, że w takim razie zaprosisz kolegę.

Zaproś ją na spotkanie w większym gronie

Wtedy nie będziesz się tak stresował, a znajomi pomogą ci wybrnąć z trudnych sytuacji, zajmą ją rozmową lub pokażą jej twoje zalety. Naprawdę zapoznanie jej z twoimi przyjaciółmi to świetne rozwiązanie. Oni będą ci kibicować i podpowiadać na bieżąco, co powinieneś zrobić.

Wybierz swój teren i postaw własne warunki

Wiadomo, że na własnym terenie każdy czuje się najbezpieczniej. Nie musisz iść w miejsce, które słabo znasz. Możesz zawsze zaproponować, żeby wpadła do ciebie lub do twojego ulubionego lokalu.  To doda ci pewności siebie.

Jeden drink nie zaszkodzi

Nie możesz się upijać, ale możesz dodać sobie otuchy jedną lampką wina lub kieliszkiem wódki. Jeśli bardzo boisz się ją zaprosić, to napij się, zanim do niej zadzwonić, aby pozbyć się wewnętrznej bariery. Jeśli nie wiesz, jak zachować się na spotkaniu, kiedy ją pocałować, to napij się wina wraz z nią. To pozwoli ci się rozluźnić.

Bądź dla niej miły, a skłonisz ją do miłych gestów

Jeśli chciałbyś, aby to ona przejęła inicjatywę, była czuła, kochająca itp., musisz wysłać jej pozytywny komunikat już na samym początku spotkania. Przytul ją mocno i pocałuj w policzek, powiedz jakiś komplement, uśmiechnij się do niej. Gdy będziesz dla niej miły na początku, ona sama chwyci cię za rękę, przytuli cię w trakcie wieczoru, będzie dążyła do czegoś więcej. Możesz przerzucić na nią ciężar podejmowania inicjatywy, jeśli na początek dasz jej dużo dobrych emocji i pokażesz, że może cię dotykać.  Sam musisz jej pokazać swoim przykładem, że  akceptujesz jej dotyk i widzisz w niej kobietę (jakiś miły komplement).

Dodaj komentarz