Seks

Jak kobiety wyobrażają sobie seks? Co chciałyby wprowadzić do sypialni?

jakiego seksu pragną kobiety

Kobiety marzą o czym innym niż mężczyźni.  Obie płcie mają odmienne oczekiwania,  a to prowadzi do nieporozumień. Jak kobiety wyobrażają sobie seks? Co chciałyby wprowadzić do sypialni?

Seksowna bielizna

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni są wzrokowcami i będą bardzo ochoczo podchodzili do bieliźnianych starań kobiety. Tymczasem wielu facetów ma głęboko gdzieś takie drobiazgi jak koronki, satyny, fikuśne fasony itp.  Kobiety chciałyby poczuć, że mają się dla kogo stroić i eksperymentować z bielizną. Dla pań bowiem już samo buszowanie w sklepie to element budowania erotycznego napięcia w ich głowach.

Dłuższa gra wstępna

W ogóle mogłoby się wydawać, że odkąd w mediach trąbi się o grze wstępnej, to mężczyźni bardziej się starają. Owszem, wielu zrobiło olbrzymie postępy i pamięta o niej, ale kobiety często i tak potrzebują nieco dłuższych pieszczot.  Taka jest nasza fizjologia i trudno ją przeskoczyć.  Kilkuminutowa gra wstępna to stanowczo za mało. Panie marzą o dłuższych pieszczotach. Można tak zorganizować grę wstępną, aby stanowiła czystą przyjemność dla obydwu stron.

Więcej pocałunków

Kobiety marzą o byciu obsypywaną pocałunkami. Mamy aż o 1/5 cieńszą skórę, dlatego mocniej odbieramy różnego rodzaju bodźce.  Pocałunki są szalenie podniecające dla płci pięknej. Chcemy być całowane w szyję, kark, usta, piersi, brzuch, uda. Niestety, mało który mężczyzna lubi taką formę gry wstępnej.

Więcej spontaniczności

Faceci są strasznie poważni w łóżku. Chyba większość kobiet narzeka na ich zadaniowość. Gdybyśmy mogły wprowadzić modyfikacje, to dodałybyśmy trochę spontaniczności, która jest dla seksu niczym pieprz. Nadaje smaku i stwarza doskonałą atmosferę do odczuwania przyjemności. Nie wszystko musi wyjść, zdarzają się różne wpadki, warto, aby umieć się cieszyć sobą mimo wszystko.

Seks poza łóżkiem

Z przeprowadzonych badań wynika, iż mężczyźni są bardziej przywiązani do łóżka niż kobiety. To panie chcą uprawiać seks przyparte do ściany, na biurku, kuchennym blacie, w wannie czy pod prysznicem.

Więcej czułości

Kobiety cenią sobie romantyczny, czuły seks, gdy zawsze mogą przytulić się do swojego partnera, pocałować go i poprosić go, aby nie przestawał robić tego, co sprawia im przyjemność.  Seks bez czułości jest jak mizeria bez przypraw.

Seks na stojąco

Kobiety marzą o seksie na stojąco. Jest w nim coś spontanicznego, dzikiego i niezwykle podniecającego. Kojarzy się z silnym pożądaniem, dlatego rozbudza kobiecą fantazję.  Seks na stojąco nie wymaga od mężczyzny nie wiadomo jakiej siły, można się bowiem kochać od tyłu, gdy kobieta opiera się o ścianę.

Dodaj komentarz