Miłość i związki

Jak ją odzyskać?

Jak ją odzyskać

Relacje damsko-męskie przypominają często pole minowe. Bardzo łatwo można zrobić coś, co zrazi do nas drugą osobę. Kobiety zwracają uwagę na szereg  rzeczy w zachowaniu mężczyzn. Gdy coś je zaniepokoi, oddalają się. Jak ją odzyskać?

Nie każdą znajomość da się uratować

Nie zawsze da się uratować znajomość, wszystko bowiem zależy od tego, co między wami zaszło. O co ona jest na ciebie zła. Niemniej dopóki nie spróbujesz czegoś zrobić, to się nie przekonasz, czy istnieje szansa na powrót do niej.

Dlaczego ona się dystansuje?

Mężczyźni często w ogóle nie rozumieją kobiet. Owszem, fakt, że ciebie olewa, może wynikać z faktu, że nie jest tobą zainteresowana. Może też tak ciebie testować, sprawdzać, czy ma rację, że nie jesteś  wobec niej fair i nie będziesz kontynuował znajomości. Czasem też kobieta jest na ciebie wściekła, z czasem jednak można z nią porozmawiać o tym, co między wami zaszło i próbować to wyjaśnić. Możliwe też, że bardzo jej czymś podpadłeś i nie będzie powrotu. Ona może też czekać, aż się zmienisz. Dopóki to nie nastąpi, nie będzie z tobą rozmawiała.

Poznaj przyczyny jej złości

Jak sam widzisz, jej podejście może być złożone, na dodatek wiele zależy od przyczyny konfliktu. Jedno jest pewne. Jeśli ci na niej zależy, tęsknisz za nią i nie potrafisz się jej pozbyć z głowy, odezwij się do niej. Ale postaraj się, żeby to zabrzmiało w miły sposób. Może uda wam się chwilę pogadać, może uda wam się wyjść gdzieś na spacer, aby porozmawiać i wyjaśnić sprawę. Jeśli się nie odezwiesz, nie dowiesz się, o co ona jest na ciebie zła. Tym samym nie będziesz w stanie jej tego wyjaśnić, zmienić swojego postępowania względem niej etc.

Nie atakuj, tylko słuchaj

Ważne, abyś podczas rozmowy z nią jej nie atakował, tylko próbował dowiedzieć się, co dokładnie i dlaczego wpłynęło diametralnie na zmianę jej postępowania. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo złożone. Czasem możesz jeszcze coś zrobić, czasem nie masz wpływu na to,  co będzie dalej. Dobrze jest poznać jej emocje, a nie traktować jej słowa jako atak, który trzeba odeprzeć.

Bądź gotowy na zmiany

Jeśli chcesz ją odzyskać, musisz się liczyć z tym, że to będzie możliwe tylko pod pewnymi warunkami. Te nie zawsze są jakieś straszne, może się okazać, że brakuje jej twojej uwagi. Jesteś dla niej zbyt chłodny, spędzasz z nią za mało czasu, w łóżku zachowujesz się zbyt egoistycznie. Jej mogą nie pasować także poważniejsze sprawy w twoim zachowaniu, takie jak picie przed waszym spotkaniem.  A może się okazać, że jej nie odpowiada bardzo wiele rzeczy.  Nie zawsze będziesz chciał to zmieniać. Czasem jednak może pojawić się taka możliwość i wtedy pojawia się dla was cień szansy.

Czas działa na twoją niekorzyść

Jeśli ci na niej zależy, nie powinieneś zbyt długo się zastanawiać, tylko się do niej odezwać. Im szybciej to zrobisz, tym większe masz szanse na poprawę sytuacji. Zwlekając, działasz na swoją niekorzyść. Ona utwierdzi się w swoich przekonaniach, na dodatek może związać się z kimś innym.

Dodaj komentarz