Seks

Irytujące sytuacje podczas seksu

irytujące sytuacje podczas seksu

Specjalnie dla ciebie zebrałyśmy irytujące sytuacje podczas seksu, dzięki czemu dowiesz się, czego powinnaś unikać, aby nie zrażać do siebie swojego faceta. To także przewodnik dla mężczyzn, którzy nie wiedzą, że swoim zachowaniem czasem zabijają erotyczną atmosferę.

Gra wstępna,  a ty szukasz problemów

Kobiety są mistrzyniami w wynajdowaniu problemów podczas gry wstępnej. Nie zastanawiaj się, w jakiej pozycji wyglądasz najlepiej, nie zmuszaj go do wyłączania światła. Nie  hamuj go, gdy wydaje z siebie odgłosy, bo co pomyślą sobie sąsiedzi. Kobiety mają często problem ze spontanicznością, spróbuj oddać się magii chwili.

Kiedy on się spieszy

Dosłownie zrywa z ciebie ubranie, od razu przystępuje do penetracji i robi to bardzo gwałtownie, jakby sam chciał dojść w tobie w pół minuty. Kobiety tego nie znoszą. My potrzebujemy czułości, pieszczot, gry wstępnej i jakiejś romantycznej atmosfery, aby nabrać ochoty na seks.

Jak była twoja była?

Po co w trakcie seksu dopytujesz go o eks? Liczysz, że odpowie: była od ciebie znacznie gorsza w łóżku, poza tym miała sporą nadwagę i rozstępy?  Czemu ma służyć to grzebanie w przeszłości? Uwierz nam, on straci apetyt na seks i zacznie cię postrzegać jako niepewną siebie.

Dziwne przedłużanie gry wstępnej

W ogóle nie ma co przesadzać w żadną ze stron. Na ogół mężczyźni chcą pójść na skrót i ominąć grę wstępną, ale zdarzają się też tacy, którzy przeciągają ją do godziny. Nie ma co przesadzać. Poświęć jej sporo uwagi i zareaguj, gdy zapyta cię o gumki. To znak, że masz przejść dalej.

Wywody o tym, jak się poznaliście

To, że lubisz wspominać ten niezwykły moment, jest super, ale nie mów o nim tuż po seksie, gdy facet jest bardzo zmęczony po szczęśliwym finiszu, chce cię tulić, całować i spać.  Możesz mu powiedzieć, że zawsze jest ci wspaniale w łóżku, gdy cię całuje z języczkiem, bo robi to wyśmienicie.

Podziękowania za seks

Kobiety nie znoszą, gdy dziękujesz im za seks, bo czują się wtedy jak prostytutka, która świadczy dla ciebie erotyczne usługi. Powiedz, że było ci z nią wspaniale w łóżku i masz ochotę na częstsze figle. To jest dużo  lepszym rozwiązaniem.

Ukrywanie kompleksów

Chowanie się za stanikiem, który nie może zostać zdjęty w żadnym wypadku, ponieważ wstydzimy się swoich piersi – ich kształtu, wielkości etc.  Seks od tyłu, żeby facet nie widział oponki na brzuchu.  Szybki numerek za każdym razem, bo nie wymaga rozbierania. Mężczyźni nie lubią, gdy wychodzą z nas niczym nieuzasadnione kompleksy. To psuje całą atmosferę.

Gdy ciągle odmawiasz

Owszem, możesz być zmęczona, możesz mieć okres, możesz być przed nim i nie mieć najmniejszej ochoty na seks. On to rozumie i akceptuje, ale chodzi o coś więcej. O wieczne szukanie wymówek, aby uniknąć z nim erotycznych igraszek. Jeśli coś cię wkurza lub niepokoi, pogadaj z nim. Powiedz mu, że nie chcesz, aby dawał ci klapsy w sypialni. Nie unikaj seksu, bo on w ogóle się nie domyśli, o co ci chodzi.

Nie całuj mnie niżej

Kobiety często rozpaczliwie hamują mężczyzn, gdy ci zmierzają w kierunku ich łechtaczki i pochwy. Cóż, większość pań uważa, że ich naturalny zapach jest mało fajny, podobnie jak wydzielina pełniąca rolę lubrykanta.  Jeśli nie lubisz seksu oralnego, możesz mu o tym powiedzieć wcześniej, zanim zrobi się gorąco. Warto też popracować nad samoakceptacją.

Gdy ona jest cicho, a ja się staram

Kobiety mają ogromny problem z wydawaniem dźwięków podczas seksu, wiele z nas  boi się reakcji swojego faceta na taką spontaniczność. On z kolei wychodzi z siebie, starając się, aby tobie było dobrze. A napotykając ciszę, jest przekonany, że nie spełnia twoich oczekiwań i nie dostarcza ci rozkoszy.

Gdy przegląda telefon w trakcie

Nie ma niczego gorszego od sytuacji, w której partner lub partnerka przegląda telefon w trakcie erotycznych uniesień. To świadczy o nudzie w trakcie seksu. W ogóle może się wydawać, że druga osoba ignoruje nasze starania i słusznie. Na odpisywanie znajomym przyjdzie jeszcze czas.

Niechęć do kąpieli

Jeśli jedna strona notorycznie się nie myje, bo uważa to za zbędne, to odorek, jaki wydziela, skutecznie zniechęca do seksu. Nawet jeśli jest mega przystojna lub ładna, musi najpierw zatroszczyć się o czystość ciała.

Zbyt wygórowane oczekiwania

To z reguły mężczyźni mają je zbyt wysokie. Wydaje im się, że seks ma przypominać porno, a że nigdy nie wygląda w ten sposób, to pojawia się wielkie niezadowolenie.  Kobieta nie robi loda tak jak w filmie dla dorosłych, nie masz też piersi jak arbuzy i gładkiego brzuszka jak trenerki fitness.

Zmuszanie do analu

Nie ma nic oryginalnego w tym, że nie lubimy seksu analnego. Jeśli facet tak bardzo chce go uprawiać, to niech sam sobie wsadzi dildo w odbyt i zobaczy, jakie to „fajne”. Może wtedy zrezygnuje do przymuszania kobiety do rzeczy, które wywołują ból.

Dodaj komentarz