Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek

Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek

Szukasz neutralnie kolorystycznie paletki do makijażu oczu? Chcesz, aby cienie miały typowo dzienny charakter? Najlepiej czujesz się w makijażu upiększającym? Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek stanowi odpowiedź na twoje potrzeby. Jak oceniają ją nasze redaktorki po gruntownych testach?

Kolory

W paletce Inglot Pralines and truffles otrzymujemy 10 neutralnych cieni do powiek utrzymanych w odcieniach beżu, brązu oraz szarości.  Z jej pomocą uzyskamy zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Paletka świetnie sprawdzi się też podczas wykonywania makijaży ślubnych, gdy zależy nam na efekcie no make up, czyli naturalnym upiększeniu. Paletka zawiera beż wpadający w żółtą tonację (Almond), srebro (Salted Caramel), średni brąz (Creme Brulee), perłowy brąz wpadający w śliwkowe tony (Truffle), bardzo ciemny brąz wpadający niemalże w czerń (Licorice), perłowy beż (Marzipan), ciepłe złoto (Honeycomb), perłowy brąz z różowymi tonami (Cocoa), taupe (Liqueur) i bardzo ciemny, chłodny brąz a la gorzka czekolada (Mocha). Podobnie jak w paletce Inglot Candy Bar każdy cień oprócz nazwy ma standardowy numerek, dzięki czemu możemy go później dokupić w salonie Inglot jako pojedynczy wkład.

Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek

Wykończenie

Paletka cieni do powiek Inglot Pralines and truffles zawiera 5 matowych (Almond, Creme Brulee, Licorice, Liqueur i Mocha) i 5 perłowych cieni (Salted Caramel, Truffle, Marzipan, Honeycomb i Cocoa), które są ze sobą bardzo spójne pod kątem kolorystycznym, stanowią swoje naturalne dopełnienie.

Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek

Blendowanie

Wszystkie cienie z paletki Inglot Pralines and truffles bardzo dobrze się blendują, tworząc płynne przejścia. Z tymi cieniami bez trudu uzyskasz śliczną chmurkę koloru. Praca z tymi kosmetykami stanowi czystą przyjemność. Cienie praktycznie same się blendują, dlatego nawet osoba mało doświadczona w makijażu oczu powinna sobie z nimi poradzić.

Inglot Pralines and truffles paletka cieni do powiek

Pigmentacja

Cienie wyróżniają się średnią pigmentacją. Efekt końcowy można budować, dokładając kolejne porcje kosmetyku. To dobra wiadomość dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w makijażu. Dużo łatwiej jest bowiem dołożyć kolejną porcję cienia niż rozetrzeć plamę z mocno napigmentowanego cienia.  Dzięki średniej pigmentacji paletka Inglot Pralines and truffles jest niezwykle użytkowa, sprawdzi się też u zwykłych kobiet wykonujących makijaż do pracy.

Trwałość

Wszystkie cienie zawsze nakładamy na  sprawdzoną bazę. Te z paletki Inglot zaaplikowałyśmy w identyczny sposób. W rezultacie makijaż oczu przetrwał w idealnym stanie cały dzień. Później bez trudu usunęłyśmy go przy pomocy zwykłego płynu micelarnego.

Konsystencja

Cienie z paletki Inglot Pralines and truffles mają dość suchą konsystencję, dlatego radzimy pracować z nimi na specjalnej bazie lub choćby warstwie korektora pod oczy, który ma lepką formułę i tym samym wiąże kosmetyki kolorowe.

Jakość paletki

Sama paletka utrzymana w różowej kolorystyce z dodatkiem cukierków cieszy oko i stanowi dekorację naszej kosmetyczki. Jest ona kartonowa, ale zawiera magnesik, który pozwala solidnie zamknąć paletkę.  Została wyposażona w stosunkowo duże lusterko, które można wykorzystać podczas wykonywania makijażu.  Paletka jest lekka oraz poręczna, przez co sprawdzi się podczas podróży.

Cena i dostępność

Paletka cieni do powiek Inglot Pralines and truffles kosztuje 85 zł, jest dostępna w salonach Inglot oraz  w sklepie internetowym.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz