Miłość i związki

Idealny związek okiem faceta

idealny związek okiem faceta

Mężczyźni boją się związków, gdyż traktują je jako ograniczenie własnej wolności, którą bardzo sobie cenią. Jednak gdy trafią na tę jedyną, są skłonni zmienić zdaniem. Jak wygląda idealny związek okiem faceta? Przedstawiamy 5 jego istotnych elementów.

Szacunek

Panowie oczekują od kobiet szacunku. Jeśli masz z nim do omówienia jakiś problem, to po pierwsze zdaj się na siłę argumentów, a nie wrzasku czy szantażu, a po drugie nie krytykuj go przy innych. Jeśli jesteś zła, że po raz kolejny cię zawiódł, to porozmawiaj  z nim sam na sam i odnoś się do swoich uczuć, bez atakowania jego osoby.

Pozytywne nastawienie

Mężczyźni nie kochają zołz, choć przekonują nas do tego twórcy wielu poradników. Facet chce mieć u swojego boku kobietę opanowaną, zrównoważoną psychicznie, czułą i życzliwą. Osobę, która nie mści się na innych,  nie krytykuje ich na każdym kroku i wiecznie nie kręci nosem z niezadowolenia. Ciesz się życiem i bądź dobra dla innych, a on cię pokocha.

Pełna akceptacja

Ludzie się nie zmieniają, nawet pod wpływem prawdziwej miłości. Jeśli on z jakiegoś powodu ci nie odpowiada, to rozejrzyj się za kimś innym albo zaakceptuj go takim, jakim jest. Każdy z nas ma jakieś wady, jedne są mniejsze, a drugie większe.  Ukochaną osobę należy brać z całym dobrodziejstwem inwentarza. Zazwyczaj od początku zdajemy sobie sprawę z mocnych i słabych stron faceta. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jego zalety przewyższają wady.

Idealny związek okiem faceta. Zainteresowanie

Faceci nie są tak rozmowni jak twoje najlepsze przyjaciółki, ale nie znaczy to, że nie czekają na twoje zainteresowanie. Mężczyzna też chce poczuć, że tobie na nim zależy, dlatego pytaj go o różne rzeczy, które są dla niego ważne. Nie ciągnij za język, ale interesuj się tym,  co go cieszy i martwi. Z pewnością to doceni.

Wierność

Mężczyźni też nie znoszą zdrady. Nie lubią, gdy ich kobieta spędza za dużo czasu z innymi facetami. Jeździ z nimi na wycieczki, wychodzi na piwo.  Panowie boją się zdrady, cenią sobie lojalność. Nie wzbudzaj zatem w facecie zazdrości, to naprawdę kiepski pomysł, który obróci się przeciwko tobie. Pamiętaj, aby nie czynić drugiemu, co tobie niemiłe.

Komentarze

Emilly27k

5 lat temu

Uważam,że mężczyźni lubią kiedy jest miło w związku i ciekawie. Nie lubią zazdrości, gdyż to wywołuje w nich złość.

Zostaw komentarz