Kultura Styl życia

Hotel 69 – Sonia Rosa

hotel 69 sonia rosa

Hotel 69 to miejsce, gdzie spotykają się różni bohaterowie. Jedni wpadają tam tylko na chwilę, inni stanowią  stałych klientów tego lokalu. Poznajemy też losy ludzi pracujących w hotelu i zapewniających dyskrecję gościom.  Czym tym razem zaskoczy nas Sonia Rosa?

Hotel 69 obfituje w ciekawych gości

Hotel 69 to powieść, w której poznajemy wiele postaci. Początkowo historia może sprawiać wrażenie lekko chaotycznej, ponieważ musimy dopiero wywnioskować, który z bohaterów gra tu pierwsze skrzypce. Gdy go zidentyfikujemy, lektura staje się dużo bardziej płynna i intrygująca.

Różne oblicza miłości

Sonia Rosa celowo wykreowała wiele postaci. Chciała w ten sposób ukazać różne ludzkie dylematy oraz odmienne oblicza miłości. Znajdziemy tutaj zarówno menedżerkę, która szuka miłości w ramionach żonatego mężczyzny, jak i rozpieszczonego milionera, dla którego wierność to przeżytek. Wielu hotelowych gości jest też zagubionych w swoim życiu i relacjach międzyludzkich.

Intensywne emocje

Hotel 69 dostarcza czytelnikowi intensywnych emocji. Wynikają one z zagmatwanych ludzkich historii.  W książce nie zabrakło też ciekawie poprowadzonego wątku kryminalnego, przez który powieść czyta się z lekkim dreszczykiem emocji.  Sonia Rosa skonstruowała rozbudowane portrety psychologiczne swoich bohaterów. Emocje są tutaj podane czytelnikowi na tacy, więc wiemy, co kieruje poszczególnymi osobami.

Hotel 69 to lektura, która intryguje i wciąga. Cały czas występuje tutaj element niepewności, nie wiemy do końca, jakie decyzje podejmą główni bohaterowie. Nie brakuje też wątków humorystycznych, które poprawiają nam nastrój. Hotel 69 zawiera sporo scen erotycznych, nie jest to zatem książka dla osób niepełnoletnich.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz