Miłość i związki

Granie na dwa fronty – jak rozpoznać zakłamanego faceta?

gra na dwa fronty

Granie na dwa fronty to często spotykana taktyka u mężczyzn. Panowie naprawdę potrafią nam napsuć krwi.  Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że spotykają się z kilkoma kobietami jednocześnie i przyprawiają nam gigantyczne poroże.  Jak rozpoznać zakłamanego faceta?

To nie zauroczenie, to tylko złudzenie

Istnieje spora szansa, że ty lub twoja najlepsza przyjaciółka znacie ten ból. Zaczęłaś się spotykać z facetem, wydawał się tobą zainteresowany. Na randkach było tak romantycznie. Między wami nie brakowało chemii, czasem tak iskrzyło, że miałaś ochotę go schrupać na miejscu. Nie zabrakło pięknych chwil, kiedy wydawało ci się, że on zaangażował się w tę znajomość. Często wysyłał ci wiadomości, interesował się twoim życiem, zabierał cię na romantyczne spacery. Seks z nim był niezwykle romantyczny i zmysłowy, dosłownie przy nim odlatywałaś. On tak na ciebie działał.  Gdy myślałaś, że znalazłaś szczęście, wszystko prysło jak bańka mydlana…

Faceci szukają opcji przejściowej na czas wychodzenia z friendzone`u

Granie na dwa fronty to często spotykana praktyka, mężczyzna dzięki temu ma zagwarantowaną przyjemność. Z pewnością nie zostanie na lodzie, chyba że panie wyczują pismo nosem i dadzą mu nauczkę.  Gdy po jakimś czasie odkrywasz, że jego koleżanka nagle staje się jego dziewczyną, czujesz, jak byś oberwała obuchem w głowę.  Zastanawiasz się, po co w ogóle zawracał ci głowę, skoro miał ją na oku od samego początku. Trzeba mu było od razu zakręcić się wokół niej.  A nie ściemniać i zawracać ci głowę. W takiej sytuacji czujesz się naprawdę fatalnie, niczym nagroda pocieszenia, opcja na przeczekanie. Wiesz, że żadne z pięknych wspomnień nie było tak naprawdę prawdziwe. Ty, owszem, świetnie się bawiłaś, lubiłaś jego towarzystwo, ale on miał cię od początku w głębokim poważaniu. Ani mu się tak bardzo nie podobałaś, ani nie wzbudzałaś w nim ciepłych uczuć. Po prostu byłaś obok, gdy miał chcicę i chciał się zabawić twoim kosztem.

On i jego koleżaneczka

Aby w przyszłości uniknąć rozczarowań, musisz pamiętać o kilku prostych zasadach. Unikaj mężczyzn, którzy mają dziwne kontakty ze swoimi koleżankami, znajomymi etc.  Jak widzisz, że w jego życiu dzieje się coś podejrzanego, jest jakaś kobieta, to od razu go sobie odpuść. Nie wnikaj, kim ona jest. On nie powie ci prawdy, a gdy zapytasz ją o zaistniałą sytuację, jeszcze będzie mu życzyła szczęśliwego związku. Niektóre kobiety są naprawdę podłe. Kolegują się z facetem, któremu rozbijają kolejne relacje z kobietami. Najpierw piszą z nim, choć wiedzą, że ma dziewczynę i nie czują się źle z tym, że on ewidentnie do nich podbija.  Gdy dziewczyna rozmawia z nimi szczerze o sytuacji, to twierdzą, że ona go jeszcze hamuje, bo też widzi w tym niestosowność. Oto hipokryzja pierwszej wody.

Jest ciągle zajęty

Jeśli on ciągle jest zajęty, bo niby praca go tak pochłania, to coś tu jest na rzeczy. Nie ma czasu, bo codziennie spotyka się z inną kobietą. Gra na dwa fronty, ciesząc się z naiwności kobiet, którymi się otacza.  Takiego delikwenta należy kopnąć w cztery litery i to jak najszybciej.

Otrzymuje SMS-y w środku nocy

Kto normalny pisze do nas w środku nocy? Raczej nie operator, nie kolega i nie matka. To może być tylko inna kobieta, z którą się spotyka.  Jeśli on często dostaje wiadomości w środku nocy, których stara się przy tobie nie odbierać, to coś jest na rzeczy.

Ma dużo koleżanek niewiadomego pochodzenia

W ogóle w posiadaniu koleżanek nie ma nic złego pod warunkiem, że poznał je w pracy, na studiach etc. Jeśli nie wiesz, skąd on je wszystko wytrzasnął, to znak, że może zagaduje do kobiet na Tinderze i co wieczór umawia się z inną, a z tobą, gdy wyczerpią się mu wszystkie opcje.

Unika deklaracji

Jeśli on ciągle nazywa cię tylko swoją koleżanką, unika deklaracji, nie chce przedstawiać cię swoim znajomym i krewnym, to coś jest na rzeczy.  Prawdopodobnie gra na kilka frontów, a ty jesteś opcją zapasową, którą rozważy, gdy wszystkie wyżej notowane zawiodą.

Rzadko cię dotyka

To także świadczy o tym, że tego dotyku ma dużo w relacjach z innymi kobietami. Po co ma cię dotykać, skoro rano uprawiał seks z jedną z dziewczyn?  Będzie cię dotykał tylko w łóżku. Rano znowu stanie się panem niedotykalskim.

Rzadko z tobą rozmawia

Bo jest zajęty nawiązywaniem innych znajomości lub zajęty przekształcaniem relacji z koleżanką w związek.  To także świadczy o braku zaangażowania z jego strony. Na takich mężczyzn nie warto tracić nawet minuty ze swojego cennego czasu.

Rzadko ci odpisuje

Bo jest zajęty kręceniem ze swoją koleżanką.  Takiego faceta najlepiej się pozbyć i to już na starcie. Oczywiście, jeśli go lubisz, możesz z nim utrzymywać koleżeńskie kontakty, ale nie wiąż z nim nadziei i nie traktuj poważnie.

Potrafi cię tylko krytykować

Nie podoba mu się, jak się ubierasz. Nie akceptuje tego, że masz własne zdanie i styl. Chce cię na siłę zmieniać, ubierając pod swoje dyktando. Pokrótce rzecz ujmując, jest to przejaw jego braku akceptacji. Gdyby mu zależało na tobie jak na kobiecie, nie kazałby ci się ubierać pod swoje dyktando, tylko podziwiałby cię taką, jaką jesteś. A wiesz co, jest w tym wszystkim najgorsze? Jak w końcu będzie ze swoją idealną koleżaneczką, która mieszała w jego związkach od kilku lat, to ją pokocha nawet w stroju, który w twoim przypadku był ukazywany jako ohydny i mało atrakcyjny.  Nigdy nie zmieniaj stylu i hobby dla jakiejś gadziny, która wywinie ci numer.  Niech koleżaneczka go sobie bierze, w końcu obydwoje są siebie warci – pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych.

Dodaj komentarz