Seks

Gra wstępna – co podoba się kobietom?

gra wstępna

Gra wstępna dla kobiet jest bardzo istotna, to właśnie podczas niej wiele z nas dostarcza największej możliwej przyjemności, jakiej może dostarczyć nam mężczyzna. Stąd bardzo ważne jest odpowiednie podejście do pieszczot. Nie należy traktować ich po macoszemu. Co podoba się kobietom podczas gry wstępnej?

Bardzo dużo namiętnych pocałunków nie tylko w usta

Mężczyźni często  pomijają ten istotny punkt. Tymczasem kobiety lubią namiętne pocałunki z języczkiem, które przechodzą też w równie namiętne pocałunki szyi, dekoltu zwieńczone powrotem do ust. Im większe pożądanie okazujesz w ten sposób swojej kobiecie, tym bardziej ona jest na ciebie napalona, a to wróży bardzo udany seks, do którego będzie często powracać myślami.

Dłonie błądzące po całym ciele

Gdy jej całujesz, dobrze abyś dotykał jej ciała. Dłonie błądzące po całym ciele, gdy obydwoje jesteście jeszcze ubrani, jest szalenie podniecające. Możesz ją w ten sposób złapać za biust, pośladki, plecy, a także udo. Kobiety to lubią, to bardzo je kręci.

Zmysłowe rozpinanie sukienki i stopniowe rozbieranie

Kobiety lubią, gdy zmysłowo rozpinasz im sukienkę, a dopiero potem ściągasz bieliznę. Takie stopniowe działanie ma same zalety, ponieważ dozuje napięcie i sprawia, że ona sobie wyobraża, co przyjemnego za chwilę zrobisz, gdy uwolnisz ją z bielizny.

Pieszczoty piersi

Pocałunki, delikatny dotyk, lizanie – sposobów jest wiele, ale jedno jest pewne. Kobiety lubią, gdy zajmujesz się tą częścią ich ciała.  Druga istotna kwestia, piersi są bardzo wrażliwe na dotyk, więc obchodź się z nimi delikatnie. Pieszczoty nie mogą być za mocne i zbyt agresywne, gdyż zamiast rozkoszy sprawią jej ból.

Jeszcze więcej pocałunków po nagim ciele

Nie przestawaj jej całować, gdy ją rozbierzesz. Całuj ją też po nagim ciele, poczynając od ust, poprzez szyję, piersi, brzuch, uda i z powrotem wracasz do ust. Kobiety kochają pocałunki po nagim ciele, jest to szalenie podniecające i orgazmogenne.

Pieszczoty łechtaczki

Powinny być wykonywane z wyczuciem, łechtaczka jest bardzo wrażliwa na dotyk. Obchodź się z nią jak z własnymi jądrami, bo ich unerwienie jest porównywalne.  Zmieniaj kierunek i rodzaj pieszczot. Im więcej różnych bodźców dostarczysz w ten sposób kobiecie, tym szybciej przyprawisz ją o szczytowanie.

Rytmiczne ugniatanie pośladków

Gdy to ona jest na górze albo obydwoje stoicie, ugniataj rytmicznie jej pośladki, ale nie rób tego zbyt agresywnie, bo zostawisz jej siniaki. Wystarczy zwykłe zagniatanie, zbliżone do zabaw z plasteliną. Gdy ją całujesz i jednocześnie ugniatasz pośladki przez dłuższą chwilę, przyprawiasz ją o dreszcze rozkoszy.

Dodaj komentarz