Kultura Styl życia

Gliniarz – Laurelin Paige i Sierra Simone

gliniarz

Gliniarz to powieść erotyczna, którą Laurelin Paige napisała wraz z Sierrą Simone. Dlaczego warto po nią sięgnąć? Jaką nietypową historię stworzyły dla nas te utalentowane pisarki?

Przypadkowe spotkanie z przystojnym policjantem

29-letnia Livia Ward zostaje wezwana na pomoc przez swoją 14-letnią przyjaciółkę. Nie byłoby w tym nic oryginalnego, gdyby na miejscu nie spotkała Kelly`ego. To zabójczo przystojny funkcjonariusz policji, który roztacza wokół siebie urok osobisty działający na większość kobiet.  Kelly zaprasza Livię na kolację, ta jednak przed nim ucieka…

Nieziemsko przystojny funkcjonariusz policji nie daje jednak za wygraną. Postanawia odnaleźć  kobietę, która wpadła mu w oko. Tym razem nie zamierza łatwo odpuszczać. W końcu nie przywykł do odmów.

Mężczyzna potrzebny tylko do zapłodnienia

Liv i Kelly udają się na kolację, podczas której kobieta składa dość oryginalną propozycję nowo poznanemu policjantowi. Stawia sprawę jasno. Nie interesuje ją związek, nie szuka miłości. Chce jedynie znaleźć mężczyznę, który spłodzi jej zdrowe dziecko. Liv czuje bowiem tykanie zegara biologicznego.

Liv w rzeczywistości jest kobietą, która mocno zawiodła się na facetach. Po złych doświadczeniach postanowiła traktować ich w sposób instrumentalny, unikać zaangażowania itp. Ale pragnie mieć dziecko, a bez faceta to niewykonalne.

Gliniarz – odważna powieść erotyczna

Gliniarz to powieść erotyczna w pełnym tego słowa znaczeniu.  Znajdziemy w niej naprawdę dużo scen seksualnych, które zostały opisane w niezwykle plastyczny sposób, toteż pobudzają wyobraźnię. Gliniarz to świetna książka dla kobiet, które w jesienny wieczór pragną po prostu odpocząć i się zrelaksować.

Komentarze

Zostaw komentarz