Miłość i związki

Gdyby jej tylko bardziej na mnie zależało i mnie kochała

Gdyby jej tylko bardziej na mnie zależało i mnie kochała

Mężczyźni czasem spotykają cudowną kobietę, są nią początkowo zafascynowani, a potem się w niej zakochują.  Niestety, ich ideał ma pewną wadę. Nie potrafi okazywać uczuć. Oni nie wiedzą, o co jej chodzi. Jest zainteresowana, czy nie? Gdyby jej tylko bardziej na mnie zależało i mnie kochała.

Nie pisze zbyt często

Kiedyś mężczyzna starał się o kobietę i rzeczą nie do pomyślenia było czekanie, aż to kobieta się pierwsza odezwie. Dziś jest inaczej. Czasy się zmieniły, inicjatywę mogą wykazywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nic dziwnego, że od pań zaczęto oczekiwać, że będą częściej pisały, w końcu to one uchodzą za osoby bardziej emocjonalne.  Często mężczyźni zakładają, że gdy ona pisze rzadko i z konkretną sprawą, to jej nie zależy. Gdyby było inaczej, zabiegałaby o kontakt. A kobieta może myśleć dokładnie tak samo i tu pojawia się pewien problem.

Nie dąży do częstych spotkań

Faceci coraz częściej zakładają, że kobieta też powinna proponować spotkania, przynajmniej połowę z nich. Gdy więc nie dąży do częstych spotkań, to mężczyzna zakłada, że jej nie zależy. Tymczasem może być tak, że kobieta też czeka na to, aż facet się wykaże i wyjdzie z propozycją wspólnego spaceru.

Zależy jej na seksie

Sam fakt, iż zależy jej na seksie z mężczyzną, nie musi świadczyć o niczym złym. Czasem kobiecie po prostu jest dobrze z danym facetem i lubi lądować z nim w łóżku. Silne pożądanie nie wyklucza głębszych uczuć.  Nie należy tylko dlatego przekreślać kobiety, że ma ochotę na seks i otwarcie go proponuje. To może świadczyć o tym, że silnie na nią działasz, bardzo jej się podobasz i jesteś wyśmienitym kochankiem, którego kocha.

Nie okazuje czułości

Mężczyźni przyzwyczaili się, że kobiety potrzebują więcej czułości, dlatego lubią trzymać faceta za rękę, przytulać się do niego i całować go. Tymczasem panie nie zawsze są takie wylewne, bo nie wiedzą, jak on odbierze ich przypływ czułości. Lepiej więc zachować bezpieczny dystans, tym bardziej, że on nie wysyła pozytywnych sygnałów wskazujących na akceptację jej zachowania.

Nie poznaje mnie ze swoimi znajomymi

Gdy kobieta nie zabiera faceta na spotkania z przyjaciółmi, on czuje, że nie jest dla niej dostatecznie ważny. Uważa, że traktuje go przedmiotowo, postrzega go w kategoriach czasoumilacza, ale nie myśli o żadnej stałej relacji. Czasem jednak ona może go nie zabierać ze sobą, ponieważ może odnosić wrażenie, że on sobie tego nie życzy.

Nie myśli o mnie przy ważnych uroczystościach

Takich jak Sylwester, święta, urodziny –  w te dni woli spędzać czas ze swoimi znajomymi. To może być niepokojące, ale wcale nie musi. Kobieta może bowiem odnosić wrażenie, że mężczyzna nie myśli o niej poważnie i wręcz nie życzy sobie, aby jako zwykła znajoma zapraszała go jako osobę towarzyszącą na Sylwestra.

Dodaj komentarz