Miłość i związki

Gdy brakuje ci zaangażowania ze strony kobiety

Gdy brakuje ci zaangażowania ze strony kobiety

Coraz więcej mężczyzn narzeka na brak zaangażowania ze strony kobiety. Dla każdego faceta oznacza to co innego, ale istnieją pewne cechy wspólne, które warto omówić. Gdy brakuje ci zaangażowania ze strony kobiety, zapewne zakładasz, że ona cię nie kocha. Tymczasem bywa bardzo różnie.

Ona nie pisze zbyt często, a jeśli to robi, jest konkretna

Może ci być przykro z tego powodu, w końcu nasłuchałeś się, że kobieta zainteresowana nieustannie pisze i dzwoni. Jest bardzo emocjonalna etc. To jednak dość często stereotyp. Kobiety starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn i nie chcą ich bombardować non stop wiadomościami. Nie lubią przytłaczać drugiego człowieka. Nasłuchały się bowiem, że faceci nie lubią namolności. Im telefon służy do umawiania spotkań i załatwiania konkretnych problemów. Dlatego też same postępują analogicznie, piszą i dzwonią, gdy mają konkretną sprawę.

Ona nie przytula się do ciebie i nie łapie cię za rękę

Może się wydawać, że trafiłeś na oschłą i niezainteresowaną kobietę. Z drugiej strony kobiety nasłuchały się, że mężczyźni nie przepadają za nadmiarem czułości, że to ich irytuje, a trzymanie za rękę w miejscach publicznych biorą za upupianie. Ona dlatego trzyma dystans, bo uważa, że ty preferujesz taką postawę. W miejscach publicznych nie masz ochoty na czułość, nie szukasz kolejnej przylepy.

Brak dążenia do spotkań

Chciałbyś, aby ona regularnie dążyła do spotkań z tobą i składała ci propozycje. Pamiętaj, że gdy jej odmówisz, to potem ona może mieć spory opór przed złożeniem nowej propozycji. Poza tym kobiety nauczyły się, że to mężczyzna powinien wychodzić z inicjatywą, a jeśli tego nie robi, to mu nie zależy.

Brak zaproszeń do jej znajomych

Chciałbyś, aby zabierała cię do swoich znajomych i wpuściła do swojego życia.  Jednak ona tego nie robi i czujesz się odstawiony na boczny, mniej oficjalny tor. To, że ona cię nie zaprasza do znajomych, nie musi nic oznaczać. Może po prostu nie wie, jak zareagujesz na taką propozycję i czy się nie wkurzysz.

Brak tego blasku w jej oczach

Mężczyźni często mylą pojęcia i są kiepskimi obserwatorami. Wyobrażają sobie, że kobieta powinna za nimi latać,  być uwieszona na ich ramieniu, wówczas na pewno jej zależy. Ale taka kobieta z reguły jest męcząca na dłuższą metę, bo ciasno oplata faceta i nie pozwala mu mieć własnego życia.  Patrz, w jaki sposób się do ciebie uśmiecha, czy jest to szczere, czy błyszczą jej się oczy, czy powiększają się jej źrenice. To tak naprawdę świadczy o jej zainteresowaniu twoją osobą.

Brak wyznań z jej strony

A co miałaby ci powiedzieć? Przywykłyśmy do tego, że mężczyźni decydują się na wyznania i to oni pokazują, na czym im zależy. Kobieta może wtedy odpowiedzieć pozytywnie na twoje słowa, ale rzadko się zdarza, by wyszła przed szereg.

Dodaj komentarz