Seks Stop z rutyną!

Gadżety, które urozmaicą życie seksualne

gadzety-ktore-urozmaica-zycie-seksualne

Razem z partnerem doszliście do wniosku, że temperatura w waszej sypialni znacząco spadła poniżej zera? Cieszcie się! To doskonała szansa na to, aby znów obudzić w sobie żar namiętności…

Seks przestaje być w naszym kraju tematem tabu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają odwagę mówić o swoich pragnieniach i marzeniach dotyczących tej strefy. Rynek oferuje cała masę „zabawek”, które pomogą nam spełnić nasze najśmielsze fantazje.

Satysfakcjonujące życie seksualne – smakowe żele i lubrykanty

To idealny zestaw do rozpoczęcia swojej przygody z erotycznymi zabawkami. Choć same w sobie nie są „gadżetem”, to jednak mogą dodać ogromu pikanterii wspólnym pieszczotom. Ponadto zapewnią one odpowiedni poziom nawilżenia pochwy. Uniknąć w ten sposób można nieprzyjemnych otarć i bólu.

Kajdanki, wiązania, apaszki…

Każda z nas lubi, kiedy to mężczyzna przejmuje inicjatywę i „rządzi” nami w łóżku. A może spróbujmy zamienić się rolami i zaskoczmy naszego mężczyznę… przykuwając go do łóżka! Może odkryjemy w ten sposób dawno zapomnianą część siebie?

Nakładki wibrujące na penisa

Nakładki wyglądają jak pierścienie na serwetki lub jak duży żelowy pierścień. Umieszcza się go u podstawy penisa, a następnie ustawia częstotliwość wibracji. Jest to doskonały sposób na zwiększenie doznań, bowiem wibracje pochodzące z urządzenia stymulują zarówno partnera, jak i jego partnerkę.

Wibratory/masażery

Era sztywnych stymulatorów przypominających męskie prącie tylko z daleka – odeszła do lamusa. Obecnie królują masażery wykonane z materiałów doskonale imitujących ludzką skórę. Są przyjemne w dotyku i elastyczne. Dopasowują się do różnych kształtów oraz posiadają różne stopnie wibracji. Ich ciekawi design sprawia zaś, że czasami ciężko się domyślić, do czego naprawdę służą.

Każdy szanujący się seks shop posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które mają urozmaicić nasze pożycie seksualne. Zanim zdecydujemy się na taki zakup – powinniśmy sprawę przedyskutować z naszym partnerem. Nie powinniśmy robić niczego wbrew woli drugiej osoby.

Natalia Herzog

Komentarze (3)

pati25

6 lat temu

Dużo takich zabawek ,aby urozmaicić nasze życie erotyczne.Niejedna z kobiet czy też mężczyzna będzie zadowolona/y z ich użycia

Zostaw komentarz