Kosmetyk polecany przez redakcję Opinie Polecamy! Uroda

Gąbki do makijażu Sephora

sephora silicone makeup sponge

Gąbki do makijażu szybko stały się hitem kosmetycznego rynku. Pokochały je miliony, my również. Precyzyjne gąbki do makijażu Sephora Collection to zdecydowanie gadżet, który warto wypróbować na własnej skórze.

Precyzyjne minigąbki do makijażu

Sephora Collection, w nowej kolekcji oferuje nam mini gąbki do makijażu. Tradycyjne jajeczka zmieniają rozmiar na małe, mieszczące się na palcach czarne gąbki. To małe cuda, z którymi codzienny makijaż staje się dziecinnie prosty. W zestawie otrzymujemy dwie gąbki, idealne do każdej kosmetyczki. Już po pierwszym użyciu, zamienicie pędzle na to modne i praktyczne rozwiązanie.

sephora minigąbka do makijażu

Producent nie kłamie, gąbki rzeczywiście są precyzyjne, ponieważ przez swój kształt oraz tworzywo, bez problemu docierają do każdej części twarzy. Z ich pomocą, z powodzeniem wykonamy makijaż na każdą okazję. Gąbki nadają się do nakładania różnych kosmetyków, jednak u nas najlepiej sprawdzają się do aplikacji podkładu.

Gąbkę należy zamoczyć przed użyciem i odcisnąć nadmiar wody. To nieco ją powiększy i sprawi, że podkład nie będzie chłonąć w jej wnętrze. W rezultacie zużyjemy mniej kosmetyku, niż w przypadku aplikacji przy pomocy pędzli. Gąbki możemy wygodnie założyć na palec, co ułatwia makijaż, który staje się przyjemny, dokładny i szybki. Kosmetyk zostaje równomiernie rozprowadzony na całej powierzchni, co daje efekt gładkiej skóry. Po użyciu wystarczy umyć gąbkę  przy użyciu ciepłej wody i mydła, by ponownie była gotowa do makijażowych zadań.

Gwarantujemy, że precyzyjne gąbki do makijażu ułatwiają codzienny make-up i pozwalają na bardzo dokładne rozprowadzenie podkładu czy innych kosmetyków. Takie akcesoria możemy polecić każdej miłośniczce makijażu.

Precyzyjne gąbki do makijażu Sephora Collection są dostępne w drogeriach marki Sephora.

 

Cena: 35,00 zł

Sephora Makeup Sponge – silikonowa gąbka do makijażu

Silikonowa gąbka do makijażu Sephora Makeup Sponge to idealny aplikator kosmetyków w formie płynnej. Z jego pomocą równomiernie rozprowadzisz krem BB, podkład, korektor pod oczy etc.  Kosmetyki nakładane silikonową gąbką lepiej stapiają się ze skórą, zapewniając wysokie, a zarazem naturalne krycie bez efektu maski. Sephora Makeup Sponge można łatwo wyczyścić przy użyciu szamponu do pędzli i wody.  Miękka i gładka struktura jest niezwykle przyjemna dla skóry. Silikonowa gąbka do makijażu Sephora Makeup Sponge nie podrażnia skóry i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Można ją kupić w internetowej perfumerii Sephora za 35 zł.

sephora silicone makeup sponge

Dodaj komentarz