Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub

Peeling do ust to absolutna podstawa, gdy chcemy mieć gładkie i zadbane wargi, które wyglądają zjawiskowo po aplikacji szminki. Wiele z nas zapomina o tym, że należy regularnie złuszczać martwy naskórek. Jak nasze redaktorki oceniają Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub?

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub, czyli cukrowy peeling do ust

Peeling jest cukrowy, dzięki czemu używa się go naprawdę przyjemnie. Przy takim składzie nie musimy obawiać się, co się stanie, jeśli przez przypadek zjemy odrobinę kosmetyku. To właśnie cukier sprawia, że Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub jest dość mocnym peelingiem mechanicznym. Uzyskujemy natychmiastowy efekt, czyli już po wykonaniu zabiegu pielęgnacyjnej nasze usta stają się jedwabiście gładkie i miękkie. Radzimy jednak zachować umiar i nie trzeć warg zbyt mocno. Kryształki cukru mogą bowiem uszkodzić cienką skórę ust.

Nawilżenie warg

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub dzięki zawartości emolientów nawilża i odżywia skórę warg. Po jego użyciu ich kondycja ulega zdecydowanej poprawie. Usta są tak aksamitnie gładkie, że nawet pomadka o matowym wykończeniu prezentuje się na nich nienagannie.  Wargi są mięciutkie, dlatego po Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub warto sięgnąć przed każdą randką ze swoim partnerem.

Wiśniowa woń

Omawiany peeling przepięknie pachnie. Roztacza wokół siebie przyjemną, wiśniową woń, która nie jest sztuczna, lecz sprawia wrażenie naturalnej. Aż chciałoby się sięgnąć po pyszny owoc i go zjeść.  Niewątpliwie przyjemna, wiśniowa woń uprzyjemnia aplikację kosmetyku i zachęca do systematycznej troski o stan naszych warg.

Wygodny w użyciu

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub został umieszczony w słoiczku z czarną zakrętką. To umożliwia wykorzystanie produktu do samego końca. Oznacza też, że należy dokładnie umyć dłonie przed aplikacją kosmetyku. Na szczęście tego typu zabiegi na ogół przeprowadzamy w łazience nad umywalką.

Frank Body Cherry Bomb Lip Scrub jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz