Dbaj o włosy i paznokcie Uroda

Fakty i mity na temat hybrydy

hybrydy

Hybrydy stały się prawdziwym hitem. Wyparły żelowy manicure, na dobre goszcząc w salonach kosmetycznych i naszych domach. Wokół paznokci hybrydowych krąży wiele teorii. Postaramy się rozwiać wątpliwości, przedstawiając fakty i mity na temat hybrydy.

Hybrydy na paznokciach

Kobiety dbają o swoje dłonie. Odpowiednio zadbane paznokcie to nasza wizytówka. Pomalowane modnym lakierem prezentują się perfekcyjnie. Uśmiech szybko schodzi z naszej twarzy, gdy już na drugi dzień po pomalowaniu płytki zauważamy ubytki. No cóż, domowe obowiązki same się nie wykonają, a lakier raczej nie jest przyjacielem wody oraz środków czyszczących. Marzenie pań, o trwały i pięknym manicurze, który wytrzymałby wszystkie codzienne czynności, wreszcie się spełniło. I tak pojawiła się hybryda. Lakiery hybrydowe szybko stały się ulubieńcem kobiet i manikiurzystek. Co takiego ma w sobie manicure hybrydowy?

Fakty i mity

Ku uciesze pań, jednym z argumentów przemawiających za hybrydami jest ich trwałość. Lakier utrzymuje się na płytce paznokcia do trzech tygodni. Tak długi czas pozwala zapewnić komfort i wygodę. Nie musimy martwić się o codzienne malowanie paznokci, szczególnie gdy w natłoku zajęć nie mamy na to czasu. Nasze dłonie zachwycają błyszczącym i nienaruszonym lakierem. Hybryda wbrew opinii niektórych nie niszczy płytki paznokcia. Jeśli zauważymy jej pogorszenie, po ściągnięciu lakieru, oznacza to nieprawidłowe wykonanie manikiuru lub słabą jakość produktów. Dlatego warto wybierać lakiery dobrej jakości i odwiedzać tylko rekomendowane salony, które pracują na odpowiednich produktach. Hybrydy utwardza się za pomocą lampy UV. Lakier powinno ściągać się w salonie, chyba że posiadamy profesjonalny sprzęt w swoim domu. Zaopatrując się w akcesoria do wykonania hybrydowych paznokci musimy pamiętać o prawidłowym wykonaniu wszystkich kroków. Lakier nakładamy na odtłuszczoną alkoholem płytkę, tylko cienkimi warstwami. Dzięki temu paznokcie będą prezentowały się naturalnie i idealnie. Nie próbujmy zeskrobywać lakieru z paznokci. Manicurzystka wykona to w sposób profesjonalny, nie uszkadzając płytki.

Zadbane paznokcie

paznokcie-hybrydowe

Hybrydy są doskonałą propozycją trwałego manikiuru. Wybierając jednolity kolor, efekt syrenki czy ciekawy wzór, będziemy cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas. Nie musimy obawiać się o zniszczenie paznokci. Wybierając profesjonalny salon lub sprzęt mamy gwarancję, że nasze dłonie będą wyglądać perfekcyjnie i atrakcyjnie. Za sprzęt do hybryd niestety musimy zapłacić kilkaset złotych, ale warto zainwestować, jeśli często malujemy paznokcie. Koszt wykonania paznokci hybrydowych w salonie kosmetycznym zaczyna się od ok. 60 zł. To niewygórowana cena za tak trwały manicure. Choć raz warto spróbować takiego zabiegu. Po wykonaniu hybryd z pewnością pokochacie swoje paznokcie i będziecie zachwycone uzyskanym efektem.

Katarzyna Antos

Komentarze (3)

pati25

6 lat temu

Takie lakiery hybrydowe są zdecydowanie bardzo trwałe.Lecz,aby mieć pięknie,profesjonalnie pomalowane paznokcie to najlepiej udać się do salonu kosmetycznego 🙂

filodendron

6 lat temu

to świetne, że wymyślono hybrydy – dzięki nim kobieta czuje się zadbana i elegancka. Nie potrzeba sie martwic ,że na drugi dzień i cos odleci. Gdy pracowałam zawodowo zawsze miałam wymalowane paznokcie, a teraz od jakiegoś czasu zaniedbałam się i nie malowałam, ale czuję się zachęcona – bardzo łądnie wyglądaja zadbane , kolorowe paznokcie.

dulcynea

6 lat temu

W pierwszej chwili czytając tytuł artykułu myślałam , że będzie o samochodach. A kiedy zobaczyłam paznokcie zrozumiałam , że byłam w błędzie. Ciekawy artykuł chciałabym mieć takie piękne paznokcie.
Może zdecyduję się na profesjonalny salon i zobaczę czy będę zadowolona.

Zostaw komentarz