Seks

Facet, który uwielbia seks z tobą, robi te rzeczy

Facet, który uwielbia seks z tobą, robi te rzeczy

Zastanawiasz się, czy on lubi seks z tobą? Czy jest mu z tobą dobrze? Czy mu się podobasz taka, jaka jesteś? Spieszymy z podpowiedziami. Facet, który uwielbia seks z tobą, robi te rzeczy.

Dotyka twojej pupy

Facet, któremu podoba się kobieta i lubi seks z nią, często dotyka jej pupy podczas dnia, zwyczajnie nie jest w stanie się powstrzymać. To takie pierwotne i męskie.  Jednocześnie często przyłapujesz go na patrzeniu się na twoje pośladki.

Ociera się o ciebie

Mężczyzna, który uwielbia seks ze swoją kobietą, wykorzysta każdą okazję, aby trochę się o nią poocierać. Może to być taniec, spacer czy siedzenie w pizzerii bardzo blisko siebie. Krótko mówiąc, on szuka kontaktu fizycznego na każdym kroku.

Podziwia twoją bieliznę

On uwielbia spoglądać na twoją bieliznę, bardzo interesuje go, co ciekawego kupiłaś na wyprzedażach.  On po prostu musi to zobaczyć i zwizualizować sobie twoją osobę w tym seksownym kompleciku.

Mówi ci miłe rzeczy

Mężczyzna, który lubi seks z tobą, powie ci: jesteś prawdziwą kocicą, moja piękna, uwielbiam się na ciebie patrzeć, lubię uprawiać z tobą seks od tyłu, bo masz boski tyłeczek.

Ma ciągłą ochotę na seks

On nie może się powstrzymać, gdy jesteś obok. Wystarczy, że cię przytuli i już nabiera ochoty na erotyczne igraszki z tobą. To w gruncie rzeczy bardzo miłe i stanowi ogromny komplement dla każdej kobiety.

Lubi oglądać zdjęcia, na których jesteś skąpo ubrana

Albo prosi cię o wysłanie seksownych fotek, bo bardzo lubi cię podziwiać w pełnej okazałości. Dla niego jesteś przepiękna i najatrakcyjniejsza na świecie.

Jest zazdrosny, gdy zakładasz sukienkę

Bo nie chce, aby inni faceci podziwiali twoje seksowne kształty. Zdaje sobie bowiem sprawę, z jak seksowną i atrakcyjną kobietą spotyka się od pewnego czasu. Nie chce, aby inni faceci się na ciebie gapili lub, co gorsza, podchodzili do ciebie, aby cię poderwać.

Chce spełniać twoje potrzeby

Jeśli np. bardzo lubisz się przytulać w trakcie i całować, on nie odmawia ci tych przyjemności, tylko dba, abyś była zadowolona i seks był czuły oraz romantyczny. Twoje szczęście i satysfakcja są dla niego równe ważne.

Po seksie całuje cię i przytula

Chce, żebyś czuła się dla niego ważna i miała ochotę na powtórkę, bo bardzo mu się podobało. Poza tym szczerze cię podziwia i adoruje. Jesteś dla niego wyjątkowa.

Gdy odmawiasz seksu, wciąż jest czuły

Bo zdaje sobie sprawę, że nie jesteś maszyną i gdy odpoczniesz, nabierzesz sił i sama zaproponujesz erotyczne igraszki. To świadczy o jego poważnym podejściu do twojej osoby.

Często kupuje ci erotyczną bieliznę

Z nadzieją, że niebawem ją założysz, a on będzie mógł ją z ciebie zdjąć. Wbrew pozorom seksowna para majteczek wcale nie musi oznaczać nic złego. To dowód, że jemu jest z tobą dobrze w łóżku i lubi nowinki, nawet te bieliźniane;)

Nigdy nie ogląda się za innymi

Bo ma tę najlepszą, najseksowniejszą i najpiękniejszą kobietę ma przy sobie. Seks z nią ocenia jako wspaniały i nie chce zepsuć tej relacji, oglądając się za innymi kobietami w towarzystwie tej jedynej.

Dodaj komentarz