Miłość i związki

Faceci, których lepiej unikać

związki

Wokół nas są różni ludzie. Spotykamy wszelkie typy osobowości i nie z każdą osobą jesteśmy w stanie nawiązać trwałą relację. Wybieramy sobie partnerów, w końcu związek polega na dopasowaniu. Na naszej drodze stają niekiedy faceci, których lepiej unikać…

Gdzie ci faceci?

We współczesnym świecie ma się wrażenie, że wokół zdecydowanie więcej chłopców niż prawdziwych mężczyzn. Obcisłe spodnie i brak konkretnego podejścia do życia wypierają zaradność czy męską siłę. Nie oczekujemy, że każdy facet będzie jak drwal, ale przydałoby się choć odrobinę tej męskości. W końcu facet powinien zachowywać się jak facet a nie jak życiowa sierota Każda z nas szuka partnera, który będzie jej odpowiadać. Nie chce związać się z kimś, z kim relacja nie ma żadnej przyszłości. W grę wchodzi niedopasowanie pod każdym względem. W życiu poznajemy różnych facetów. Nie wszyscy są spełnieniem naszych marzeń. Zanim więc trafimy na tego jedynego, możemy pocałować wiele żab. Pocałunki tego typu niekoniecznie muszą być przyjemne, dlatego warto wcześniej sprawdzić, z kim mamy do czynienia.

Miliony monet

Miłości nie da się kupić, o czym wie każda inteligentna kobieta i facet. Mężczyźni, którzy uważają, że swoim bogactwem są w stanie zdobyć kobietę, z pewnością nie poznają tej, która będzie wartościowa. Niestety nie każdy facet jest świadomy swoich czynów. Kobiety, które nie lecą na pieniądze, mogą źle odebrać gesty faceta. Droga wycieczka niespodzianka, prezenty – wydawać by się mogło, że to istne spełnienie marzeń. Nie dla wszystkich pań. Takie zachowanie może zostać odebrane jako przekupstwo. Ja daję ci te wszystkie prezenty, a ty oddaj mi siebie. Nie tak to działa, więc faceci o typie milionera szpanera u nas nie będą mieć powodzenia.

Dochodzący typ

Jednym z najgorszych typów faceta jest roboczo nazwany dochodzący typ. Nie, nie chodzi nam o seks, jeśli właśnie o tym pomyślałyście, ale o traktowanie relacji z kobietą. Znajomość z takim panem może zacząć się obiecująco. Ale już po chwili możemy dostrzec pewne elementy, które powinny wzbudzić nasz niepokój. Dochodzący typ będzie znikał zupełnie jak kamień w wodę. Przestanie odbierać nasze telefony i jak gdyby nigdy nic pojawi się w naszych drzwiach po miesiącu, z pewnością na coś licząc. To typ, który olewa kobietę, nie jest zainteresowany stałym związkiem. Dla niego dziewczyna na telefon to idealna opcja. Bez zobowiązań, szacunku i uwagi. W miłości, kontakt i zainteresowanie wychodzi z obydwu stron. Jeśli tego nie ma, szkoda tracić czasu i dawać się wykorzystywać tej toksycznej relacji.

Mistrz podrywu

facetNa koniec zostawiamy wisienkę na torcie, czyli mistrza podrywu. Facet z takiego kręgu podrywa wszystko co się rusza i ma biust. Siedząc z kobietą na randce, potrafi bezceremonialnie podążać wzrokiem za innymi kobietami. Wchodzi do klubu z jedną, a wychodzi z dwiema innymi. Zwykle wykorzystuje swój urok i dobrze sprawdzone teksty na podryw. Na szczęście nie na każdej kobiecie robi wrażenie uroda. Liczy się przecież także charakter człowieka. Mistrzowie podrywu traktują kobiety jak kolejne zdobycze do odhaczenia na liście. Trudno usidlić takiego faceta. A nawet jeśli się to uda, nigdy nie mamy gwarancji, czy nie zainteresuje go nasza sąsiadka czy koleżanka. Radzimy uważać na podrywaczy, oni dobrze wiedzą co robią.

Katarzyna Antos

Komentarze

pati25

5 lat temu

Inny typ mężczyzn,których lepiej unikać.Co to za mężczyzna,który chcąc,aby kobieta z nim była,pokazuje ile ma kasy.Myśli,że kobieta na to poleci.Inteligentna,normalna na pewno nie.Miłości nie da się kupić

Zostaw komentarz