Seks

Erotyczne wiadomości, które można wysłać kobiecie

Erotyczne wiadomości, które można wysłać kobiecie

Kobiety też lubią otrzymywać erotyczne wiadomości pod warunkiem, że są one napisane ze smakiem. Nie znosimy chamstwa i wulgarności. Przedstawiamy erotyczne wiadomości, które można wysłać kobiecie.

Dzisiaj śpisz ze mną

Gdy jej tak napiszesz, to wyjdziesz nie tylko na faceta pewnego siebie i zdecydowanego, ale też rozbudzisz w niech ochotę na seks. To w gruncie rzeczy jest subtelna wiadomość, a kobiety właśnie lubią erotyczne aluzje, a nie komunikaty rzucane wprost.

Zapraszam na kolację ze śniadaniem

Krótko mówiąc, dajesz jej znać, jak zakończy się wieczór, ale robisz to w miłej dla kobiet formie. Całość brzmi zgrabnie i zachęcająco.

Dziś wieczorem chętnie zobaczę cię w gorsecie

Taki komunikat działa na wszystkie zmysły kobiet. Na wzrok, bo zastanawia się, który zestaw wybrać. Na słuch, bo wyobraża sobie twoje westchnienia pełne zachwytu. Na zapach i węch, bo zastanawia się, jakich perfum użyć dziś wieczorem.

Za pół godziny podjadę po ciebie, wrzuć na siebie koronkową bieliznę

W ten sposób dajesz jej znać, że wpadniesz po nią, jesteś zdecydowany i masz na nią ochotę. Kobiety lubią się stroić, więc tylko zyskujesz. Zgódź się na dłuższy czas oczekiwania, w końcu nie wiadomo, czy wysuszyła już włosy etc.

Śniłaś mi się dziś i nie mogę o tym przestać myśleć

To rozbudza kobiecą wyobraźnię, ona zastanawia się, co dokładnie robiliście w tym śnie i ma ochotę przekonać się o tym empirycznie, pozwalając ci wcielić wyśniony scenariusz w życie.

Mam ochotę cię dzisiaj poprzytulać i nie tylko

Ona będzie zastanawiać się, co ciekawego i jakże przyjemnego krąży po twojej głowie. Będzie chciała wdrożyć to w życie, a poza tym przytulanie jest fajne i kobiety je lubią.

Może powtórzymy to, co ostatnio?

Jeśli wasze spotkanie zakończyło się seksem, to może warto do tego nawiązać? Zobaczysz, że przywołasz w niej same dobre wspomnienia i zachęcisz, aby z tobą wyszła wieczorem, pomimo zmęczenia, z którym się zmaga.

Stęskniłem się za twoim zapachem

To także bardzo sensualna wiadomość, która rozbudzi jej wyobraźnię. Jest nie tylko erotyczna, ale też romantyczna, dlatego możesz ją bez obaw wysłać kobiecie, gdy nie jesteś pewny jej reakcji.

Wiesz, że ślicznie wyglądasz w czerwieni?

To też kolejna bezpieczna wiadomość, która sprzyja wybadaniu terenu. Czerwień kojarzy się ze zmysłowością, namiętnością i erotyzmem, ale w przypadku gdy kobieta nie ma ochoty na erotyczne igraszki, można stwierdzić, że to był tylko zwykły komplement, stwierdzenie faktu.

Jesteś tak słodka, że bym cię schrupał

To kolejna wiadomość, która jest romantyczna i w subtelny sposób rozbudza w niej ochotę na seks. Naprawdę warto dostosować treść wiadomości do kobiety, z którą się spotykasz. Jedna ucieszy się z bardziej pikantnej wiadomości, druga woli erotyzm owiany odrobiną romantyzmu. Skoro widujesz się z nią od pewnego czasu, to sam wiesz, co sprawi jej przyjemność.

Dodaj komentarz