Kultura Styl życia

Emocjonalny fast food – Alan Wysocki

Emocjonalny fast food

Emocjonalny fast food to krótka książka o tematyce erotycznej, która liczy zaledwie 128 stron. Można ją zatem przeczytać przy jednym podejściu w godzinkę. Opisano w niej uczucie, jakie rodzi się między pracownikami korporacji. Czy warto sięgnąć po książkę Alana Wysockiego?

Początki romansu w korporacji

Romans biurowy rozpoczyna się od fascynacji intelektem. Dopiero z czasem między głównym bohaterem a Zytą pojawia się fizyczny aspekt. Menedżer z czasem ulega urokowi nowej pracownicy. Ich relacja ma charakter ściśle erotyczny. Opiera się na sprawianiu sobie przyjemności oraz realizacji fantazji seksualnych.

Spełnianie fantazji seksualnych

Emocjonalny fast food został podzielony na 15 rozdziałów. Każdy z nich ma za zadanie lepiej wprowadzić czytelnika w akcję. Początkowo można zaobserwować narodziny romansu, poznać lepiej głównych bohaterów. To pozwala lepiej zrozumieć ich fantazje, które postanawiają zrealizować.

Obrazki o charakterze erotycznym

Książkę Alana Wysockiego pt. Emocjonalny fast food urozmaicają obrazki, które przedstawiają Zytę. Warto zaznaczyć, iż bije z nich spora odwaga i bezpośredniość. Książkę, ze względu na jej objętość i prostą fabułę, czyta się naprawdę bardzo szybko.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz