Dzieje się Wydarzenia

Edukacyjny Kongres Kosmetyczny

edukacyjny-kongres-kosmetyczny

Pasjonują Cię najnowsze trendy w kosmetologii? Interesujesz się podologią, makijażem, aromaterapią, zabiegami anti-aging a może pragniesz pogłębić swoją wiedzę na temat aktywnych składników kosmetycznych? Edukacyjny Kongres Kosmetyczny to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Edukacyjnym Kongresie Kosmetycznym, który odbędzie się 25 maja (niedziela) godz.10:00-17:00, w znanym wszystkim miejscu kulturalno-widowiskowym jakim jest warszawski TORWAR, przy ul. Łazienkowskiej 6A.

Celem kongresu jest szerzenie wiedzy z szeroko pojętej kosmetologii oraz ukazanie trendów panujących w branży kosmetycznej. Tematyka kongresu obejmuje wiedzę z wielu dziedzin kosmetologii, m.in.: podologii, makijażu, aromaterapii, aktywnych składników kosmetycznych, zabiegów anti-aging.

Kongresowi towarzyszyć będzie część wystawowa. Wystawcy przygotowali dla uczestników kongresu specjalne rabaty na produkty i usługi.

Główną atrakcją podczas kongresu będzie niespodzianka dla uczestników w postaci bezpłatnego makijażu w stylu ”pin up girl” oraz bezpłatnych konsultacji podologicznych. Będziecie mogli uzyskać specjalistyczne wskazówki i porady.

Uczestnicy Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego otrzymają upominek a kongres zakończy się loterią wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Fundatorów Nagród.
Cena udziału w kongresie wynosi 35 zł. brutto/os. i jest to cena za udział we wszystkich wykładach od godz. 10:00-17:00
W cenę wliczony jest dyplom uczestnictwa, upominek, poczęstunek (kawa, herbata, ciastka).

ZAPRASZAMY

www.kongreskosmetyczny.pl – tutaj i formularz zgłoszeniowy!

E-mail: biuro@kongreskosmetyczny.pl

Edukacyjny Kongres Kosmetyczny

Komentarze (5)

dulcynea

10 lat temu

Najbardziej interesowałby mnie konsultacje podologiczne, ale cóż za daleko i nie teraz .
Szkoda żałujęo_O

Emilly27k

10 lat temu

Jestem ciekawa czy ktoś z naszego portalu będzie na tym spotkaniu związanym z tematyką kosmetologii. :)))

pati25

10 lat temu

Ten Kongres Kosmetyczny będzie na pewno interesujący.Wszystkie panie,które interesują się kosmetologią zdobędą wiele ciekawych informacji

Emilly27k

10 lat temu

Kongres jest z tego zdążyłam się zorientować w Warszawie. Na pewno to będzie szereg miłych i tematycznych spostrzeżeń w dziale kosmetologi. Jestem przekonana,że wiele Pań ze stolicy skusi się na tego typu spotkanie.

Zostaw komentarz