Polecamy!

Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna – Jolene Hart

eat pretty twój osobisty kalendarz piękna

Jolene Hart to autorka niezwykłego poradnika Eat Pretty. Jedz i bądź piękna, który pokazuje, jak duży wpływ na naszą urodę wywiera odpowiednio skomponowana dieta. Jej książka pozwala poznać produkty, które szkodzą naszej cerze oraz takie, które wspierają ją od środka. Dla osób, które zainteresowała oryginalna filozofia piękna, Jolene Hart przygotowała nie lada gratkę. Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna pozwoli ci usystematyzować zdobytą wiedzę i ułożyć menu adekwatne do potrzeb twojej skóry.

Z pewnością nie raz zdarzyło ci się przeczytać poradnik, dojrzeć do wprowadzenia pewnych zmian w swoim życiu, po czym o nich zapomnieć. Jeśli masz problem z realizacją postanowień, pomocny może okazać się Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna, w którym zaplanujesz swoje menu na specjalnych stronach przygotowanych przez autorkę.  Choć rozwiązanie to może wydawać się stosunkowo proste, nie wystarczy zwykły terminarz, ponieważ w nim nie znajdziesz cennych wskazówek, którymi warto kierować się przy komponowaniu jadłospisu.

Twój osobisty kalendarz piękna, czyli jak przejść od postanowień do czynów

Jolene Hart stworzyła książkę, która pomaga zrozumieć zasady pięknej diety, sama wiedza to jednak za mało. Wielu z nas brakuje motywacji do działania. Inne  z  kolei chciałyby zdrowiej się odżywiać, ale nie bardzo wiedzą, jak się do tego zabrać. Teoretycznie można spisywać menu w terminarzu lub elektronicznym kalendarzu. Pytanie jednak, ilu z nas będzie chciało się przewertować całą książkę, by nie  pominąć żadnego cennego składnika odżywczego?  Informacje, które znajdują się w różnych miejscach poradnika można jednak zebrać w jednym miejscu, jednocześnie wskazując listę sezonowych owoców i warzyw, co znacznie ułatwia zmianę nawyków żywieniowych. Tak właśnie  postąpiła Jolene Hart, czego owocem jest Eat Pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty kalendarz piękna.

 

Jolene Hart pomaga usystematyzować wiedzę w sposób kompleksowy

Twój osobisty kalendarz piękna nie jest zwykłym kalendarzem, w którym zapisuje się wizytę u dentysty, przegląd techniczny samochodu i daty urodzin przyjaciół. Ten stworzony przez Jolene Hart został wzbogacony o rzetelną wiedzę, która pomaga żyć zdrowiej i szczęśliwiej.  Autorka podpowiada, jak wstać z łóżka, by od samego rana tryskać dobrą energią. Zachęca też do regularnej aktywności fizycznej, chwili tylko dla siebie np. poświęconej na lekturę książki, ponieważ wszystkie te czynniki wpływają na nasze samopoczucie. Nawet spotkanie z przyjaciółmi obniża poziom kortyzolu, zwanego też hormonem stresu, dzięki czemu w naszym organizmie nie dochodzi do stanów zapalnych mających negatywny wpływ na stan cery.

Eat Pretty. Twój osobisty kalendarz piękna zawiera usystematyzowaną wiedzę, która nadaje się do praktycznego zastosowania.  Dzięki temu cennemu przewodnikowi, dowiesz się, jak odżywiać się wiosną, latem, jesienią i zimą.  Jolene Hart zachęca do korzystania z sezonowych owoców i warzyw, ponieważ te na ogół zawierają najmniej chemikaliów. Banany i winogrona, które muszą dojechać do nas z innego kontynentu, są spryskiwane substancjami przedłużającymi ich trwałość, które po  przedostaniu się do naszego organizmu mogą zaprocentować wysypem pryszczy.

Jedz przede wszystkim rośliny!

Lubisz otaczać się ładnymi przedmiotami? Polskie wydanie Eat Pretty. Twój osobisty kalendarz piękna zostało tak zaprojektowane, że przypomina ręcznie ilustrowany zielnik. Cieszy oko, a zarazem zwraca uwagę na fakt, iż nasza dieta powinna obfitować w produkty pochodzenia roślinnego, które stanowią bogate źródło antyoksydantów.

 

Irmina Cieślik

Komentarze (8)

dulcynea

5 lat temu

Świetny ten kalendarz , pięknie wydany . Kupiłam koleżance na prezent ona lubi takie wydawnictwa. W niedzielę się Doris bardzo ucieszy 🙂
Dziękuję za pomysł na prezent.

Margotka

5 lat temu

Dobrze, że coraz częściej na pielęgnację cery patrzy się w sposób kompleksowy. Nie wystarczy bowiem używać najnowszych kremów, by cieszyć się nieskazitelną cerą.

Lanza

5 lat temu

Kupiłam sobie zarówno kalendarz, jak i poradnik, bo ostatnio mam trochę problemów z cerą. Może zdrowa dieta pomoże mi się ich pozbyć.

Emilly27k

5 lat temu

Idealny prezent dla każdej kobiety. Wiedza zawsze się przyda na każdym etapie życia.
Nie posiadam tego poradnika, ale ogólnie lubię je czytać.

Idalka

5 lat temu

To prawda, często czytam poradniki, a potem nie umiem korzystać z zawartych w nim rad. Takie uporządkowanie wiedzy bardzo by mi pomogło wcielić w życie swój plan. Naprawdę chciałabym zdrowiej się odżywiać.

Zostaw komentarz