Miłość i związki

Dzięki tym trikom ona nie odmówi ci spotkania

Mężczyźni często boją się odrzucenia, ale tak naprawdę kobiety, które wpadły im w oko, bardzo często są nimi zainteresowane. Warto zamienić negatywne myślenie na pozytywne. Poza tym spieszymy z podpowiedzią, która wielu z was może się przydać. Dzięki tym trikom ona nie odmówi ci spotkania

Mężczyźni często boją się odrzucenia, ale tak naprawdę kobiety, które wpadły im w oko, bardzo często są nimi zainteresowane. Warto zamienić negatywne myślenie na pozytywne. Poza tym spieszymy z podpowiedzią, która wielu z was może się przydać. Dzięki tym trikom ona nie odmówi ci spotkania.

Napisz w miły sposób

Jeśli napiszesz lub zadzwonisz do niej i będziesz bardzo miły podczas rozmowy, ona już na samym starcie nabierze pozytywnych emocji.  Jeśli zwrócisz się do niej w kulturalny sposób, np. napiszesz: Haniu, myślałem dziś o tobie i dodasz jakąś śmieszną emotkę, to zyskujesz już na starcie jej przychylność i uwagę.  Ona z pewnością pozytywnie odbierze twoją propozycję.

Poproś o pomoc

Jeśli kobieta chętnie pomaga swoim przyjaciółkom, to wykorzystaj to na swoją korzyść. Powiedz jej, że potrzebujesz jej pomocy w jakiejś sprawie. Po czym dodaj, czy moglibyście się dzisiaj zobaczyć, aby obgadać tę sprawę.  Możesz dodać, że szczególnie liczysz na jej pomoc, bo ona akurat zna się na tym doskonale.  Jeśli poczuje, że tylko ona może ci w tym pomóc, z pewnością się zgodzi.

Jest mi smutno

Możesz też uderzyć w te tony. Zaznaczyć, że jest ci smutno, dlatego chciałbyś się spotkać i pogadać, jedząc coś podnoszącego poziom endorfin. Uwierz, wzbudzając w niej chęć pomocy, możesz być niemal pewny, że ci nie odmówi. Nawet jeśli jest z kimś umówiona, to najwyżej skróci to spotkanie, aby zobaczyć się też z tobą.

Co teraz robisz, o której mógłbym po ciebie podejść?

To też jest dobre podejście, bo pokazujesz jej, że nawet jak skończy coś robić o 22, to możecie się spotkać, bo ty po nią podejdziesz i ona może poczuć się bezpiecznie. Kobiety często mają z tym problem, nie lubią same chodzić po nocach, bo boją się, że padną ofiarami przemocy. Dlatego pokazując jej, że po nią podejdziesz, pozbawiasz się wszystkich argumentów przeciw spotkaniu. Możesz połączyć wszystkie metody. Napisać do niej w miły sposób, że o niej dzisiaj myślałeś. Poprosić o pomoc w czymś, w  czym może ci pomóc. Pokazać, że potrzebujesz też jej do towarzystwa, bo jest ci smutno. A na koniec dodać, że po nią podejdziesz.

Dodaj komentarz