Miłość i związki

Dzięki tym 8 sygnałom możesz być pewny, że ona cię kocha

zakochana kobieta

W ogóle mogłoby się wydawać, że zakochany człowiek zachowuje się podobnie. Nic bardziej mylnego. Facet, którego dopadła strzała Amora, postępuje zgoła inaczej niż kobieta. Dzięki tym 8 sygnałom możesz być pewny, że ona cię kocha.

Każdy pretekst jest dobry

To jest punkt, w którym wiele mężczyzn dochodzi do niewłaściwych wniosków. Co robi zakochana kobieta? Szuka pretekstów, aby odezwać się do faceta i z nim pogadać. Każda sytuacja jest dobra pod warunkiem, że można go w związku z nią o coś zapytać. Kobiety nie są tak prostolinijne jak faceci i czują się bezpiecznie, gdy pisząc do mężczyzny, mając jakiś pretekst. Boją się jego reakcji, więc się zabezpieczają. Faceci nie rozumieją zazwyczaj, o co w tym wszystkim chodzi. Gubią się w domysłach. Jedni zakładają, że kobieta ich tylko lubi i traktuje jak kumpli, którym można się pożalić i poprosić o radę. Drudzy dochodzą do wniosku, że może jej tylko chodzi o seks. A prawda jest taka, że duża ilość pretekstów wskazuje na to, że ona cię kocha. Nie chce cię stracić, więc musi mieć dobry powód, by do ciebie napisać. Nie chce cię tylko do seksu, bo wtedy pisałaby bez ogródek, proponując wspólny wieczór u siebie.

Jest trochę zachowawcza

Ona nie pisze zbyt często, nie rzuca ci się na szyję, nie mówi o związku. Myślisz sobie – jej na mnie nie zależy. Tymczasem kobiety stają się zachowawcze, gdy napotykają tego jedynego. Z doświadczenia wiemy, że mężczyzna to oryginalne stworzenie. Gdy widzi, że kobieta dąży do spotkań, mówi o związku, to zaczyna jej unikać. Nie chcemy spłoszyć ukochanego, więc też zachowujemy się dość oryginalnie, przynajmniej w jego mniemaniu.

Zawsze odpisuje ci na wiadomości bez zbędnej zwłoki

To także wyraz zakochania. Czy koledze zawsze od razu odpisujesz na wiadomość? Z pewnością czasem chwilę poczekasz, aby dokończyć zupę, wypełnianie pliku w pracy etc. Jeśli ona zawsze ci od razu odpisuje na wiadomość, nie odczekuje minimum godziny lub trzech, to znak, że jest w tobie zakochana. Nie ma w tym nic oryginalnego. Kobieta, gdy się zakocha, przestawi się bawić w gierki pt. niech nie myśli, że czekałam na jego wiadomość, potrzymam go w niepewności.

Reaguje pozytywnie na twój dotyk

Jeśli wprowadzasz dotyk, przytulasz ją, obejmujesz w pasie, trzymasz za rękę, całujesz, a ona to zawsze przyjmuje pozytywnie i odpowiada tym samym, to znak, że jest w tobie zakochana. Pamiętaj, kobieta, która cię kocha, nigdy cię nie odepchnie, gdy zechcesz ją przytulić czy chwycić za rękę. Jeśli ona tego unika, to albo narzuciłeś zbyt szybkie tempo, albo w ogóle nie myśli o związku z tobą. Jak chcesz poznać jej uczucia, to trzymaj ją często za rękę lub obejmuj w pasie.

Traktuje cię jako autorytet

Jeśli ona uważa, że jesteś mądry w jakiejś dziedzinie i zawsze zwraca się o pomoc właśnie do ciebie, to możesz być z siebie dumny. Kobiety zostały wychowane nieco inaczej niż faceci, mają też odmienną psychikę, co rzutuje na ich życie i zachowanie. Ona nie ma zbyt wielu autorytetów. Raczej kieruje się tym, aby postępować w zgodzie ze swoimi emocjami. Kobiety są bardziej krytyczne w odbiorze. Mówią: lubię oglądać jej oryginalne makijaże, ale widzę też w nich niedociągnięcia. Ona zna się na fitnessie, ale nie będę robiła ćwiczeń, które rozbudują moje muskuły, bo chcę być drobna. Faceci dużo łatwiej widzą w swoim kumplu guru od uwodzenia, a w drugim specjalistę od finansów i inwestowania. Jeśli sprawisz, że kobieta dostrzeże w tobie autorytet, to z dużym prawdopodobieństwem możesz założyć, że się w tobie zakochała. Zapytaj ją, kogo uważa za autorytet, to pewnie ci powie, że słucha różnych osób i wyławia z ich porad to, co dla niej najlepsze. Teraz rozumiesz, że jesteś dla niej jedyny i niepowtarzalny?

Chce ci się podobać

Kobiety nie mają zazwyczaj swoich autorytetów, owszem, radzą się przyjaciółek, ale decyzje i tak podejmują samodzielnie. Jeśli zatem kolega powie jej, noś koszule w kratę, ona go nie posłucha, jeśli nie lubi koszul w kratę. Jeśli to samo powie ukochany facet, to będzie chciała sprawić mu przyjemność i wyglądać atrakcyjnie w jego oczach.

Pamięta o twoich uroczystościach

Urodzinach, imieninach, Dniu Chłopaka etc. Kobiety, owszem, mają dużo lepszą pamięć do dat i nie tylko, ale gdy widzisz, że nie są to wyświechtane życzenia z internetu, możesz być pewien, że dużo dla niej znaczysz. Naucz się odczytywać kobiece zainteresowanie z drobiazgów, bo tego, czego oczekujesz, nie otrzymasz. Ona nie powiesi ci się na szyi, bo będzie bała się twojej negatywnej reakcji. Może tak zrobić laska, która uważa, że nie ma nic do stracenia, bo chce tylko przygody.

Niemal zawsze zgadza się na spotkanie

No chyba że naprawdę nie może, bo już jest z kimś umówiona, jest godzina 24 i ona słania się na nogach. Ale jeśli może, to się z tobą umawia, nawet na spontaniczny spacer, wspólne oglądanie filmu etc. Jeśli ona jest gotowa dzielić z tobą twoją pasję, która nie do końca odpowiada jej zainteresowaniom, to wiedz, że cię kocha.

Dodaj komentarz