Seks

Dzięki temu zostaniesz bogiem seksu!

bóg seksu

Chcesz zostać bogiem seksu? To możliwe! Wbrew pozorom nie musisz robić tego wszystkiego, o czym piszą w kolorowych magazynach. To często rzeczy wyssane z palca lub zrodzone z kreatywności redaktora, a nie rzeczywistych potrzeb kobiety.  Dzięki temu zostaniesz bogiem seksu, a nie mistrzem akrobatyki!

Umiejętność komplementowania kobiety

Tak, u kobiet wszystko zaczyna się w mózgu. Dlatego nie powinieneś szczędzić jej komplementów. Mów, jak pięknie wygląda w szortach, że ma piękny, płaski brzuch. Pamiętaj, aby komplementy były szczere. Każda kobieta chce usłyszeć, że twoim zdaniem ma seksowną figurę i jest piękna.  To ją trochę rozluźni, pokaże, że  w pełni ją akceptujesz. A kobieta, która jest pewna siebie, w łóżku jest bardziej wyluzowana i od razu wspólny seks wskakuje na wyższy level.

Troska

Okazuj kobiecie troskę. Pewnie wydaje ci się to mało seksualne, ale pomyśl, że kobieta to nie facet i ona inaczej na to patrzy. Gdy o nią dbasz, robisz jej coś do zjedzenia, podkładasz poduszki, to ona czuje się przy tobie dobrze, a to bardzo pomaga podczas seksu.

Łącz penetrację z pieszczotami

Nigdy nie stawiaj na samą penetrację. Kobiety lubią, gdy całujesz je i pieścisz w trakcie gorącej akcji.  W pozycji misjonarskiej możesz ją całować w usta, na jeźdźca pieścić piersi, w pozycji na pieska pieścić dłonią łechtaczkę. Pomyśl, ile cudownych rozwiązań stoi przed tobą otworem. Dla kobiety sama stymulacja pochwy to za mało. To nie działa idealny kochanek, który dzięki samym pchnięciom przyprawia ją o rozkosz.  Ona dojdzie, jak będziesz ją całował i dotykał w trakcie penetracji.

Praktyka ze stałą partnerką

Im częściej uprawiasz seks ze stałą partnerką, tym więcej zyskuje on na jakości. Praktyka czyni mistrza. Dlatego nie myśl o tym, że splątałeś jej włosy, szybko doszedłeś itp., tylko odczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Ubieraj się tak, jak lubi

Kobiety lubią zadbanych mężczyzn. Ubierz się czasem tak, jak ona lubi. Załóż krótkie spodenki, jeśli ma słabość do twoich nóg,  wskocz w czerwoną koszulkę.  Kobiety też mają w sobie coś ze wzrokowca i potrafią się nieźle nakręcić na swojego faceta, widząc bijący od niego seksapil.

Bardzo dużo dotyku

Powinieneś ją często dotykać. W rękę, ramię, w pasie, po nodze, całować w usta, szyję. Naprawdę dotyk  w przypadku kobiet działa cuda. Mężczyźni nie wiedząc czemu, często nam szczędzą dotyku i ograniczają się tylko do seksu. A prawda jest taka, że rozbudzisz ją, muskając ją przez cały dzień.  Ona cię przytula i całuje w policzek na powitanie, ty obejmij ją w pasie, gdy skończycie się witać i nie puszczaj.

Długie, francuskie pocałunki

Tak, kobiety je kochają. Co piąta dzięki nim ma orgazm. Całuj ją z języczkiem, namiętnie i długo. Zrób to, zanim jeszcze zaczniesz ją rozbierać. Podczas gry wstępnej też o nich pamiętaj. Całuj ją także w trakcie seksu i tuż po.

Pieszczoty oralne piersi

Kobiety chcą być całowane i pieszczone językiem po piersiach, ale większość ci tego nie powie, bo się wstydzi. Nie chcemy wyjść na wyuzdane. Ale twoje pocałunki mogą przyczynić się do wzrostu objętości piersi i ich stwardnienia, a następnie do orgazmu.

Pocałunki ud

Uda są bardzo unerwione, poza tym znajdują się w kluczowym miejscu, czyli w bliskim sąsiedztwie pochwy. A to oznacza, że ich całowanie jest szalenie podniecające.

Pocałunki brzucha

Mało który mężczyzna całuje kobietę w brzuch, a szkoda, bo dla większości z nas jest to bardzo przyjemne.  Możesz zresztą zacząć ją całować w usta, przejść do szyi, dekoltu, piersi, brzucha, ud, łechtaczki i wrócić do góry;)

Pocałunki w plecy

Gdy kochacie się od tyłu, całus w plecy może być szalenie podniecający.  Spróbuj go włączyć do swojego repertuaru, a z pewnością przyjemnie ją zaskoczysz.

Ugniatanie pośladków

W pozycji na jeźdźca to bardzo fajne rozwiązanie. Jeśli umiesz to robić z wyczuciem, wzmocnisz tylko jej doznania wynikające z penetracji.

Pocałunki w szyję

To bardzo erotyczna pieszczota. Lubimy być całowane w szyję, bo to zapowiedź upojnej nocy. Spróbuj to częściej robić, a efekt przerośnie twoje oczekiwania.

Stymulacja łechtaczki i francuskie pocałunki

To pieszczota typu 2 w 1, z jednej strony łączysz zniewalające i szalenie podniecające pocałunki z dotykiem intymnej, bogato ukrwionej części ciała. To musi zakończyć się dla niej mega przyjemnością.

Przytulanie nago

Podczas, gdy przytulacie się nago, jej ciało znajduje się pod dobroczynnym wpływem oksytocyny. To hormon, który wydziela się także podczas orgazmu. Teraz już chyba wiesz, dlaczego przytulaśni faceci uchodzą za bogów seksu?

Dodaj komentarz