Kultura Styl życia

Dziedziczka – K.N. Haner

Dziedziczka – K.N. Haner

K.N. Haner zyskała popularność jako autorka powieści erotycznych. Dziedziczka to najnowszy romans jej autorstwa, jej książka, podobnie jak Pokusa Edyty Folwarskiej, rozpoczyna cykl Pink Book. To kolejny krótki romans, który swoją lekkością sprawia, iż odpędza zmartwienia po ciężkim dniu. To idealna książka dla zapracowanych kobiet, które szukają odprężającej lektury.

Kobieta pragnąca niezależności

Megan Donell pochodzi z niezwykle zamożnej rodziny. Jej ojciec dorobił się miliardów dolarów swoją ciężką pracą. Megan nie chce jednak korzystać z jego wpływów i finansów. Zamierza stworzyć coś od zera.  W tym celu zapisuje się pod nazwiskiem panieńskim na studia w najbardziej prestiżowej szkole kulinarnej. Choć nigdy nie zna jej prawdziwej tożsamości, młodej kobiecie udaje się odnieść ogromny sukces na polu zawodowym. Megan szczerze kocha sztukę kulinarną i potrafi tworzyć smakowite arcydzieła. Organizuje catering na wielkie przyjęcia.

Dziedziczka ceniąca normalne życie

Megan nie zamierza korzystać z pieniędzy swoich rodziców. Nie znosi luksusu i przepychu, dlatego wynajmuje mieszkanie w kamienicy, gdzie mieszkają zwykli ludzie. To nie do końca podoba się jej rodzicom, jednak muszą to zaakceptować. Megan nie można bowiem odmówić charyzmy i silnego charakteru. Młoda kobieta zawsze stawia na swoim.

Niefortunny wypadek i zainteresowanie mężczyzny

Megan uczestniczy w przygotowaniach do ślubu Kimberly. Jej ciężarna siostra wymyśliła sobie różową limuzynę. Megan próbuje spełnić jej pragnienie. Niestety, podczas wizyty w luksusowej wypożyczalni samochodów ulega wypadkowi. Po tym jak wpada w poślizg i uderza głową o posadzkę, traci na chwilę przytomność. Gdy się budzi, jest świadkiem, jak Erick Evans niepokoi się o jej zdrowie. Właściciel wypożyczalni wysyła Megan do szpitala, a następnie dzwoni do niej, by umówić się na obiad lub lunch. Ta jednak odmawia, gdyż jest naprawdę zajęta. W końcu podaje alternatywny termin spotkania.

Czy Megan przekona się do męskiego towarzystwa?

Megan to kobieta sukcesu, która nie najlepiej czuje się w męskim towarzystwie. Każde sam na sam z facetem bardzo ją przeraża. Jak poradzi sobie na spotkaniu z Evansem? Czy wreszcie otworzy się na miłość?

Lekki romans idealny na wieczór

Dziedziczka to jedna z najlżejszych książek w dorobku K.N. Haner. Skłania ona do zadania sobie pytania, czy w świecie miliarderów jest miejsce na prawdziwe uczucie? A może bardzo ciężko znaleźć kogoś, kto kieruje się prawdziwą miłością, a nie chęcią zysku? Dziedziczka to książka, którą czyta się bardzo szybko. To zasługa lekkiej fabuły, wartkiej akcji i warsztatu K.N. Haner. Jeśli szukacie lekkiego romansu, gorąco polecam wam Dziedziczkę.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz