Miłość i związki

Drobnostki, które mężczyźni kochają w kobietach

zakochany facet

Mężczyźni potrafią docenić drobne gesty, którymi wyrażamy miłość do nich. Wbrew pozorom oni wcale nie są tacy gruboskórni. To nieprawda, że w ogóle nie mają w sobie ani krzty romantyzmu.  Przedstawiamy drobnostki, które mężczyźni kochają w kobietach.

Ona o wszystkim pamięta

Mężczyźni naprawdę nie mają głowy do dat urodzin itp. Gdy widzą, że ich w tym wyręczasz, przypominając o urodzinach ich mamy, komunii młodszej siostry, są ci bardzo wdzięczni. Bez ciebie i twojej znakomitej pamięci zginęliby marnie. On potrafi docenić nawet to, że pamiętasz każdy, najdrobniejszy szczegół z waszych dotychczasowych spotkań. To dla niego coś wow.

Doceniają jej troskę podczas choroby

Kojarzysz reklamę o męskim katarze? Mężczyźni dużo gorzej przechodzą grypę i przeziębienie, dlatego cieszą się, gdy zamieniasz się w ich osobistą pielęgniarkę i przynosisz im leki co 8 godzin. Dbasz o to, aby dużo pili i zdrowo jedli.

Doceniają jej starania, które wkłada w swój wygląd

Faceci naprawdę potrafią docenić, gdy specjalnie dla nich pomalujesz się, uczeszesz i seksownie ubierzesz. Gdy on widzi, jak bardzo chcesz być dla niego atrakcyjna, czuje rozsadzającą go od środka dumę.

Zapamiętuje szczegóły z rozmów

Jeśli kobieta naprawdę pamięta każdy szczegół rozmowy, detal związany z jego hobby itp., to jawi się jako niezwykle atrakcyjna. Wynika z tego bowiem, iż zależy jej na mężczyźnie, gdyż pragnie poznać każdy detal z nim związany.

Umiejętność rozmowy o uczuciach

To nieprawda, że mężczyźni nie mają uczuć i nie potrafią kochać. Oni zwyczajnie nie potrafią nazywać emocji, które nimi władają.  Oni doceniają swobodę, z jaką potrafisz rozmawiać o uczuciach.  Jak nazywasz swoją tęsknotę, miłość i smutek.

Noszenie sukienek i pończoch

Dla mężczyzn to najbardziej atrakcyjny zestaw, w jakim możesz się zaprezentować. Większość pań nie nosi jednak sukienek na co dzień.  Gdy je zakładają i dopełniają stylizację pończochami na ogół robią to dla swojego mężczyzny, aby sprawić mu przyjemność.  Facet to docenia, nawet nie wiesz jak bardzo.

Buty na obcasie

Mężczyźni doceniają, gdy specjalnie dla nich zakładasz szpilki. Podziwiają cię, że w ogóle potrafisz w nich chodzić i robisz to jeszcze z taką gracją. Dla większości facetów buty na obcasie wyglądają cudownie, stanowią spełnienie ich fantazji. Dlatego noś je nieco częściej, gdy na krótko wychodzicie z domu.

Dodaj komentarz