Miłość i związki

Drobne gesty, w których ukryta jest miłość kobiety

Drobne gesty, w których ukryta jest miłość kobiety

Mężczyźni często oczekują czegoś zupełnie innego, niż dają im kobiety. Tak oto rodzą się wszelkie nieporozumienia. Ona okazuje mu swoją miłość tak, jak umie najlepiej. On tego nie dostrzega i oczekuje czegoś innego, przez co nie wierzy, że jej na nim zależy. Przedstawiamy drobne gesty, w których ukryta jest miłość kobiety.

Drobne upominki okolicznościowe

Kobiety przykładają dużą wagę do takich drobiazgów. Gdy zależy jej na facecie i jej uczucie jest poważne, będzie chciała mu sprawić jakąś miłą niespodziankę. Może to zrobić romantycznie i subtelnie, przez co facet nie umie połapać się, o co chodzi. Ale taka już kobieca natura, że mężczyźni często mają problem z jej zrozumieniem. Uwierz, o ile facet prezentami przekupuje różne kobiety, aby nakłonić je do seksu, to kobieta robi miłą niespodziankę tylko temu jedynemu, od którego nie oczekuje żadnych profitów.

Zakładanie rzeczy, które lubi mężczyzna

Kobiety mają gdzieś uwagi randomowych mężczyzn, którzy nic nie znaczą w ich życiu. Będą robiły zawsze to, co uważają za słuszne. Krótko mówiąc, jej koledzy mogą mówić, co chcą, nt. jej ubioru, makijażu etc. Ona będzie brała pod uwagę tylko sugestie faceta, na której jej zależy. Oczywiście nie zmieni się dla niego całkowicie i nie podejmie radykalnych kroków, ale może założyć taki strój, jaki on lubi.

Proszenie go o radę

Jeśli kobieta prosi faceta o radę, to robi to dlatego, że uważa, że jest mądry i taki kochany, że można go o to poprosić.  Kobieta w roli autorytetu, poza ukochanym wujkiem, widzi tylko tego mężczyznę, na której jej zależy. Skoro go kocha, to on musi być najmądrzejszy na świecie i umieć poradzić sobie w różnych sytuacjach.

Inicjowanie seksu

Bądźmy racjonalistami. Gdy kobieta inicjuje seks, to robi to dlatego, że zależy jej akurat na tym facecie i chce być z nim blisko. Panie nie przywykły jeszcze do inicjowania seksu, choć żyjemy w XXI wieku większość tego nie robi. Gdyby chodziło o sam seks, to znalazłaby bez trudu faceta, który sam wszystko zainicjuje. Ale skoro ona postanawia działać, to dlatego że jesteś dla niej kimś wyjątkowym.

Przytulanie się po seksie

Kobiety z reguły czują się wtedy całkowicie bezbronne i kruche, dlatego gest ich przytulenia naprawdę znaczy więcej, niż sądzisz. Gdyby cię nie kochała, nie znaczyłbyś dla niej zbyt wiele, to unikałaby takiej formy bliskości. A skoro ona sama się do ciebie przytula, ryzykując twoją odmowę i złość, to znaczy, że jesteś dla niej bardzo ważny i warto zaryzykować.

Chęć pomocy

Kobiety są bardziej empatyczne niż mężczyźni, ale chętnie pomagają tylko najbliższym, swoim najlepszym przyjaciółkom i temu jedynemu. Jeśli wspominałeś jej, że potrzebujesz jakiejś rzeczy, a ona dzwoni do ciebie po kilku dniach, to odbierz i przekonaj się, że ona załatwiła to dla ciebie.

Dodaj komentarz