Miłość i związki

Drobne gesty, które spodobają się twojemu facetowi

Drobne gesty, które spodobają się twojemu facetowi

Zastanawiasz się, co przyciąga mężczyzn do kobiet i sprawia im największą przyjemność? Uważasz, że facetów nie interesują drobiazgi, za pomocą których wyrażasz swoje uczucia. To błąd. Przedstawiamy drobne gesty, które spodobają się twojemu facetowi.

Pieszczotliwy zwrot

Mój Tygrysku, Niuniusiu – on potrafi zdziałać cuda. Wiele z nas odczuwa opór przed nazywaniem w ten sposób swojego faceta. Boimy się jego nieprzychylnej reakcji. Skoro jest dużym, silnym mężczyzną, to chyba nie chce, aby w ten sposób się do niego zwracać. Tymczasem faceci lubią pieszczotliwe zwroty, bowiem tylko ty mówisz do nich Tygrysku.

Kiedy dla niego gotujesz

Gdy przyrządzasz jego ulubioną potrawę lub ciasto, on czuje się dla ciebie wyjątkowo ważny. W końcu jego mama też wyrażała miłość do niego, serwując mu różne pyszności. Nic się nie stanie, jak czasem przygotujesz coś, co potrafisz zrobić, a on lubi zjeść.

Gdy go pocieszasz

Mężczyźni pragną uchodzić za twardzieli, jednak gdy są smutni lub zmęczeni, potrzebują twojego pocieszenia. Wówczas nie tylko czują się kochani, ale też szanowani. Okaż mu trochę serca, gdy następnym razem wróci do domu ostatkiem sił.

Gdy go komplementujesz

To nieprawda, że mężczyzna chce tylko usłyszeć, że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. On także łaknie zwykłych komplementów dotyczących jego wyglądu. Na pewno jest coś, co ci się w nim podoba. Powiedz o tym głośno:)

Drobne upominki

Gdy kupujesz mu jego ulubioną czekoladę lub ciasteczka, on jest ci naprawdę bardzo wdzięczny i docenia twoje starania. Każdy mężczyzna lubi, gdy kobieta czasem okazuje mu troskę za pomocą drobnych gestów.

Gdy często się do niego uśmiechasz

On wówczas wie, że masz względem niego dobre zamiary i naprawdę go lubisz. Mężczyźni lubią przeglądać się w kobiecych oczach i widzieć w nich zachwyt zmieszany z zainteresowaniem.

Gdy on może spotkać się z kolegą

A ty nic nie marudzisz na ten temat. Kobiety często narzekają, że mężczyźni poświęcają czas swoim przyjaciołom i wychodzą z nimi bez swoich partnerek. Ale on czasem chce spotkać się sam na sam z kolegą. Nie rób mu problemów z tego tytułu.

Gdy powtarzasz, że on jest najważniejszy

Aby takie wyznanie zyskało mocy, powinnaś go przy tym mocno przytulać lub całować. Mężczyźni nie wierzą bowiem w pusta słowa i patrzą, czy idą za nimi odpowiednie czyny.

Gdy uważnie go słuchasz

On o czymś ci opowiada, a ty cała zamieniasz się w słuch. Nie bawisz się telefonem, nie gapisz bezmyślnie w okno, nie pieczesz, nie jesz, tylko w pełni koncentrujesz się na nim. On wówczas czuje się dla ciebie najważniejszym mężczyzną.

Gdy śmiejesz się z jego żartów

Mężczyzna bardzo pragnie zaimponować swojej kobiecie poczuciem humoru. Gdy rozumiesz i lubisz jego dowcipy, on czuje się dla ciebie naprawdę ważny.

Gdy jesteś mu wierna

On naprawdę nie chce słuchać o tym, że jakiś piłkarz jest mega przystojny, a twój eks miał świetną klatę. Takie szczegóły sprawiają, że on nie czuje się przy tobie pewny siebie. Podkopujesz jego samoocenę i wiarę w wierność. Mężczyzna, który nie jest pewien, że kobieta go nie zdradza, nie potrafi zaangażować się w pełni w znajomość.

Gdy pamiętasz szczegóły z jego życia

Kiedy miał wypadek, kiedy się spotkaliście na pierwszej randce, kiedy zobaczyłaś go po raz pierwszy, co miał na sobie na pierwszej randce. Niby drobiazgi, ale pokazują, że od początku wiązałaś spore nadzieje z jego osobą. On był dla ciebie bardzo ważny.

Dodaj komentarz