Kultura Styl życia

Dom na wyspie – Dorota Milli

Dom na wyspie

Szukasz dobrej powieści obyczajowej, w której ukazano potęgę kobiecej przyjaźni i subtelnie opisano rodzącą się miłość? Koniecznie sięgnij po najnowszą książkę Doroty Milli pt. Dom na wyspie.

Nieoczekiwany przyjazd Alwiny

Do Dziwnowa, niewielkiej, aczkolwiek malowniczej miejscowości nad morzem przyjeżdża Alwina. Kobieta to prawdziwa ekstrawertyczka. Należy do osób, których wszędzie pełno. Emanuje radością życia i należy do rozgadanych kobiet.  Z ust Alwiny nigdy nie schodzi uśmiech, a jej największą pasją jest łapanie szczęśliwych chwil.

Powieść o potędze kobiecej przyjaźni

Kobieta zjawia się w Dziwnowie, aby sfotografować zmiany, jakie zachodzą w domu na wydmie.  Alwina przyjeżdża do nadmorskiej miejscowości także po to, aby spotkać się z przyjaciółkami sprzed lat i spędzić z nimi czas w miłej atmosferze. Tymczasem okazuje się, że zarówno Lilianna, jak i Wiktoria potrzebują jej pomocy w rozwiązaniu tajemnic sprzed lat.  Dom na wyspie stanowi opowieść o potędze kobiecej przyjaźni, która potrafi przetrwać lata.

Tajemnica sprzed lat

Trzy przyjaciółki wraz z przystojnym policjantem i ratownikiem, stawiają czoła przeciwnościom losu. Czy uda im się poznać tajemnice sprzed lat? Jakie konsekwencje okażą się mieć te sekrety? Kim jest milczący mężczyzna, którego często spotykają na swojej drodze? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszej powieści Doroty Milli pt. Dom na wyspie.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz