Miłość i związki

Do kogo zwrócić się z prośbą o radę dotyczącą relacji z kobietą?

Do kogo zwrócić się z prośbą o radę dotyczącą relacji z kobietą

Mężczyźni bardzo często nie rozumieją kobiet. Umiejętność rozszyfrowania zachowania pań stanowi dla nich swego rodzaju wiedzę tajemną. Tymczasem w relacjach damsko-męskich często pojawia się jakiś problem, który trzeba przezwyciężyć. Do kogo zwrócić się z prośbą o radę dotyczącą relacji z kobietą?

Nie szukaj porad w internecie

Mężczyźni szukają porad w bardzo dziwnych miejscach. Bardzo często radzą się innych facetów na forach internetowych, czego rezultatem są bardzo osobliwe sugestie. Mężczyźni przesiadujący w takich miejscach często sami w ogóle nie rozumieją kobiet.

Dlaczego lepiej nie radzić się koleżanki?

Mogłoby się wydawać, że skoro faceci niewiele wiedzą nt. zachowań pań, najlepiej poprosić o radę inną kobietę. Jest to bardzo dobry trop pod warunkiem, że uwzględnimy pewne istotne kwestie.  Nie każda kobieta ci dobrze doradzi, bo niektórym zależy na tym, aby tobie nie wyszło z tą kobietą, w której się zakochałeś. Wynika to z faktu, że twojej koleżance czy przyjaciółce może na tobie zależeć jako na mężczyźnie. Będzie zatem chciała, abyś był wolny, bo wtedy może cię zdobyć. Niestety, wielu mężczyzn naiwnie wierzy w to, że kobieta naprawdę się z nimi tylko przyjaźni, podczas gdy ta wykorzystuje okazję, aby być blisko swojego obiektu westchnień i trzymać rękę na pulsie.

Dlaczego warto poprosić o radę siostrę lub mamę?

Jakiej kobiecie można zaufać, jeśli chodzi o rady ws. relacji damsko-męskich? Takiej, która jest z tobą spokrewniona. Mama czy ciocia posiada duże życiowe doświadczenie. Z pewnością doradzi ci z dobrego serca i podpowie, co masz zrobić, aby zdobyć wybraną kobietę. Jej rada będzie dobra i prawdopodobnie skuteczna. Podobnie jak rada siostry czy kuzynki. Nawet młodsza siostra czy kuzynka jest w stanie ci lepiej doradzić ws. relacji z kobietą od niejednej koleżanki, która może mieć niezbyt czyste intencje. Zarówno siostrze, jak i kuzynce będzie bowiem zależało na twoim szczęściu. Skupią się zatem na twojej relacji, wyciągnięciu właściwych wniosków i opracowaniu dobrego rozwiązania.

Pytaj o poradę mężczyzn, którzy są w szczęśliwych związkach

Jeśli chodzi o innych mężczyzn, to nie powinieneś rezygnować z ich rad. Tylko znajdź takich facetów, którzy wiodą szczęśliwe życie rodzinne lub są w udanym związku. Jest to ważne z kilku powodów. Po pierwsze, taki mężczyzna nie będzie sam polował na wybraną przez ciebie kobietę, nie ma tutaj swoich interesów do zrealizowania. Po drugie, wie, jak rozmawiać z kobietami, bo świetnie porozumiewa się ze swoją żoną czy narzeczoną. Jego wiedza i doświadczenie mogą okazać się cenne. Wybierz kolegę, który naprawdę lubi kobiety, chodzi o to, że wielu mężczyzn przez zgorzknienie podchodzi do pań jak do wrednych stworzeń, traktuje je jako swoich wrogów. Jeśli kumpel ciągle powtarza: one wszystkie są takie same, to znak, że ma uraz do kobiet i jego złe doświadczenia będą rzutować na odbiór twojej relacji. Jego rady zatem nie będą dobre.

Dodaj komentarz