Moda

Dlaczego warto tworzyć wishlisty?

Dlaczego warto tworzyć wishlisty

Tworzenie wishlist, czyli listy życzeń, stało się ostatnio bardzo modne. Procedurę tę ułatwiają same sklepy internetowe, które pozwalają dodawać wybrane produkty do specjalnych wishlist, aby potem bez trudu je odnaleźć i złożyć na nie zamówienie. Dlaczego warto tworzyć wishlisty?

Masz wszystkie interesujące cię ubrania w jednym miejscu

Dzięki wishlistom nie musisz za każdym razem szukać wybranej sukienki wśród kilkuset innych. Nie marnujesz na to czasu. Gdy chcesz zamówić sukienkę na zimę, wchodzisz na wszystkie interesujące cię sklepy online, przeglądasz wishlisty i wybierasz tę, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom.

Jesteś na bieżąco z promocjami i wyprzedażami

Bardzo często sklepy organizują różnego rodzaju akcje promocyjne. Czasem jest to weekend ze zniżkami na jeansy albo tydzień z rabatem na białe ubrania. Gdy masz stworzoną wishlistę, to wchodzisz na nią i widzisz, czy wybrane przez ciebie ubrania i dodatki zostały ostatnio przecenione. Dzięki wishliście nie przeoczysz wyprzedaży wybranych przez siebie ubrań.

Śledzisz dostępność wybranych ubrań

Coraz więcej sklepów online informuje cię, gdy zostały pojedyncze sztuki danego ubrania. Dzięki temu, że wchodzisz na wishlistę, wiesz co z twoich wymarzonych rzeczy jest dostępne w pojedynczych egzemplarzach. Pozwala to zrobić zakupy na czas, zanim dane ubranie czy model butów zniknie bezpowrotnie.

Możesz porównywać poszczególne ubrania

Jeśli masz wishlisty w kilku sklepach online, to możesz porównać która ramoneska jest dla ciebie najlepsza pod kątem ceny, materiału, wykonania, koloru i fasonu. Podejmujesz przemyślane decyzje zakupowe, nie zamawiasz ubrań pod wpływem chwili.

Wishlisty chronią przed nieprzemyślanymi zakupami

Bardzo często jest tak, że mówimy sobie – nie będę kupowała ubrań pod wpływem impulsu, a potem i tak to robimy, bo dana rzecz była taka ładna. Gdy dodasz ją na wishlistę, łatwiej jest opanować pokusę zakupu. Zyskujesz czas na zastanowienie. Za tydzień może się okazać, że masz na oku lepszą sukienkę od tej, która chciałaś wcześniej zamówić. Cieszysz się, że nie wydałaś bezmyślnie pieniędzy, bo teraz dysponujesz stosownymi środkami umożliwiającymi jej zakup.

Dodaj komentarz