Seks Stop z rutyną!

Dlaczego seks z południowcem kręci kobiety?

seks z południowcem

Nie da się ukryć, że południowcy, czyli Hiszpanie i Włosi, uchodzą za najlepszych kochanków. Potwierdza to badanie przeprowadzone przez portal OnePoll.com. Użytkowniczki serwisu najwyżej oceniły umiejętności seksualne Hiszpanów, a najgorzej Niemców.  Dlaczego seks z południowcem kręci kobiety?

Ognisty temperament Hiszpanów

Południowcom nie od dziś przypisuje się ognisty temperament. Wystarczy popatrzeć, jak Hiszpanie i Włosi gestykulują podczas opowiadania różnych historii. Ile w ich opowieściach jest pasji i namiętności. Nawet jeśli opowiadają o meczu czy zakupach, nie można im odmówić zaangażowania emocjonalnego. Nic dziwnego, że kobiety seks z południowcem utożsamiają z fajerwerkami i wielkimi porywami namiętności.

Namiętny seks z południowcem?

Hiszpanie nie uchodzą za egoistów. Lubią uprawiać seks, są przy tym dzicy i namiętni, ale jednocześnie dbają o przyjemność kobiety. Nie wstydzą rozmawiać się o swoich łóżkowych poczynaniach, chętnie eksperymentują w łóżku. Przywiązują dużą wagę do gry wstępnej i dbałości o atrakcyjny wygląd zewnętrzny.

Czuły kochanek z południa Europy

Hiszpanie są namiętni nie tylko w sypialni, ale też w codziennym życiu. Chętnie całują kobiety, nie wstydzą się tego zrobić pośrodku miasta. Z przyjemnością je obejmują i dotykają.  Polacy nie są tak wylewni i namiętni jak południowcy. Hiszpan nie będzie  miał żadnego problemu, aby pocałować kobietę, która go kręci. Polak zastanowi się wiele razy, ponieważ do głosu dopuści obawy typu: co zrobię, jeśli ona później będzie przebąkiwała o związku?  Hiszpanie nie tracą czasu na gdybanie i roztrząsanie różnych hipotez. Oni po prostu idą za głosem serca, instynktu itp., robią to, na co mają ochotę, a ich zdecydowanie podnieca kobiety.

Wylewność Hiszpanów

Hiszpanie są wylewni, w ich przypadku nie trzeba się zastanawiać, o co im chodzi. Nie uprawiają dziwnych gierek, co nie oznacza, że czasem nie ściemniają. Niemniej nie mają problemów z komunikacją i mówieniem o tym, czego naprawdę pragną. Jeśli zastanawiasz się, czy wpadłaś Hiszpanowi w oko, to przekonasz się o tym za chwilę. On nie będzie udawał, że przypadkowo na ciebie zerka. On po prostu obdarzy ciebie długim spojrzeniem, promiennym uśmiechem i powitaniem.

Dlaczego seks z południowcem kręci kobiety?

Poznałaś młodszego od siebie Hiszpana na swojej ulicy, gdy wracałaś z pracy? Okazało się, że mieszka w twoim bloku. Ledwo go zobaczyłaś, on zdążył się do ciebie szeroko uśmiechnąć i zagadać, nie zastanawiając się nawet przez chwilę, czy dogada się z tobą po hiszpańsku. Przyjechał wprawdzie na Erasmusa i powinien znać angielski, ale i tak przemawia do ciebie w ojczystym języku bez cienia skrępowania. A teraz pytanie: ilu Polaków jest tak bezpośrednich, że w ciągu kilkunastu sekund nawiązało z tobą kontakt wzrokowy i słowny?  Otwartość i bezpośredniość Hiszpanów to cechy, które z pewnością podobają się kobietom.

Seksowny język hiszpański

Niezwykle seksowny i pobudzający jest sam język hiszpański, który uchodzi za romantyczny i niezwykle erotyczny. Nie bez powodu przeboje takie jak Despacito robią międzynarodową karierę. Trudno oprzeć się bowiem temu przepięknemu językowi, który nastraja na erotyczne igraszki.

Zadbany wygląd i atrakcyjne ciało

Co tu dużo mówić, Hiszpanom nie można odmówić atrakcyjności. Ciemne włosy i oczy, do tego śniada karnacja oraz mocny zarost to wabiki, które przyciągają do południowców niejedną kobietę. Na dodatek Hiszpanie przywiązują sporą wagę do atrakcyjnego wyglądu zewnętrznego. Starają się nosić modne fryzury, swój zarost trzymają w ryzach i zakładają modne ubrania. Nic dziwnego, że koniec końców uchodzą za najlepszych kochanków.

Dodaj komentarz