Miłość i związki

Dlaczego rytmy latino zbliżają ludzi?

rytmy latino

Rytmy latino dotarły także do Polski i cieszą się tutaj sporym zainteresowaniem. Cumbia, salsa czy paso doble to tańce pełne namiętności, podobne romantyczne i pierwotne instynkty budzi język hiszpański. Dlaczego rytmy latino zbliżają ludzi? Przy piosenkach jakich wykonawców najlepiej bawić się tego lata?

Moda na rytmy latino

Istnieje duże społeczne zapotrzebowanie na rytmy latino, czego dowodzi fakt, że stacje radiowe powoli odchodzą od puszczania wyłącznie anglojęzycznych utworów. W zeszłym roku furorę zrobił utwór Sofia wykonany przez Alvaro Solera. W tym roku żadna impreza nie może się odbyć bez Despacito – czy wiesz, że oficjalny teledysk do tej piosenki obejrzały blisko 3 miliardy ludzi? Luis Fonsi stał się autorem wielkiego przeboju.  Swego czasu ogromną popularnością cieszył się utwór Balada – Gustavo Lima odśpiewał go w towarzystwie Neymara. Tak, tego piłkarza, który za ponad 200 milionów euro został sprzedany przez FC Barcelonę francuskiemu klubowi Paris Saint Germain, który jest oczkiem w głowie arabskich szejków.

Thalia i Maluma, czyli hit latino

Choć w polskich radiach rytmy latino są coraz powszechniejsze, to wciąż nie wszystkie hity z Ameryki Łacińskiej i Półwyspu Iberyjskiego docierają do kraju nad Wisłą. Meksykańska piosenkarka Thalia, która w Polsce znana jest z głównych ról w telenowelach takich jak Rosalinda, Marimar, Maria z przedmieścia, pod koniec zeszłego roku wydała nową płytę Latina. Jest to pierwszy album latynoskiej piękności od dobrych kilku lat. Jeden z singli nagrany przez Thalię wraz z kolumbijską gwiazdą estrady, Malumą, Desde esa noche obejrzało na serwisie Youtube już blisko pół miliarda ludzi.  Do Polski ten hit nie dotarł, niemniej fani muzyki latino znają go aż nader dobrze. Co takiego pociągającego jest w tym gatunku muzycznym?


Radosne piosenki latino

Rytmy latino stanowią apoteozę życia. Bije z nich ogromna radość i pozytywna energia, która zaraża słuchaczy. Zapewne sama zauważyłaś, że gdy w radiu leci Despacito lub Sofia, twoja noga sama rwie się o tańca. Mieszkańcy Ameryki Łacińskiej i Półwyspu Iberyjskiego to prawdziwi królowie życia. To zasługa słońca, wysokich temperatur i rajskich plaż. Naukowcy udowodnili, że promienie słoneczne sprzyjają syntezie witaminy D  i serotoniny, zwanej też hormonem szczęścia.

Obudź własną seksualność

Rytmy latino są bardzo zmysłowe, można znaleźć w nich sporo subtelnej erotyki. Nic dziwnego, że pary, które poznają się na imprezach latino i tańczą razem do przeboju Thalii i Malumy, zbliżają się do siebie tak bardzo, że po nocy pełnej dobrej zabawy wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Tańcząc salsę, paso doble czy tango odkrywamy swoją zmysłową, cielesną stronę. Stajemy się rozbudzeni seksualnie i nabieramy ochoty na więcej. Poza tym nowo poznany mężczyzna, który obejmuje nas przez pół wieczoru podczas tańca, staje się nam bliższy. Nic dziwnego, że tak wiele par tańczących zawodowo tango, staje się także parami w życiu prywatnym. Zmysłowy taniec zbliża ludzi, sprawia, że dajemy się ponieść chwili.

Romantyczne piosenki w języku hiszpańskim

Język hiszpański brzmi jak język miłości, nawet jeśli nie władamy nim tak jak angielskim, potrafimy wyczuć, kiedy Thalia, Shakira czy Ricky Martin śpiewają o miłości i relacjach damsko-męskie. Utwory latino przesiąknięte są emocjami. Nic dziwnego, że przemawiają głównie do osób ekspresyjnych, które lubią rozmawiać o uczuciach i bez problemu je wyrażają.  Ponadto rytmy latino wprowadzają romantyczną atmosferę, która zbliża do siebie ludzi i rozbudza namiętność. Jeśli chcesz obudzić w swoim partnerze pożądanie, zabierz go na imprezę latino. Zatańczcie razem salsę i cumbię.  Pozwól, by on namiętnie objął cię w pasie, wczuj się w swoje ciało i obudź uśpioną kobiecość. Kuś go przez cały wieczór i pozwól sobie na kocie, zmysłowe ruchy. W końcu rytmy latino to najlepszy podkład pod taniec pełny miłości i subtelnej erotyki.

Komentarze (4)

pati25

2 lata temu

Rytmy latino są bardzo fajne.Takie rytmiczne,radosne.Słysząc już pierwsze takty tej muzyki to nogi same rwą się do tańca.Przyjemnie patrzeć na piękne widoki,kobiety tańczące w teledyskach

Aneta

2 lata temu

Mi się taka muzyka od razu z latem kojarzy,cieplymi wieczorami, zwiewnymi sukienkami i chłodną sangrią. Bardzo lubię takie rytmy.

Mindi

2 lata temu

Ostatnio mało słuchałam muzyki w radiu czy telewizji, dlatego nie wiem co jest modne. Ale postaram się posłuchać tych piosenek, choćby w internecie. Ogólnie taka muzyka może się podobać, zwłaszcza na czasie są te gorące rytmy latem 🙂

dulcynea

2 lata temu

Bardzo lubię rytmy latino , to zmysłowe rytmy biodra same z siebie się zaczynają kołysać .
Oglądałam kilka dni temu serial ” Narkos” i byłam zauroczona jego ścieżką dźwiękową.
To rytmy , które są jakby zaproszeniem do flirtu , romansu 🙂

Zostaw komentarz