Polecamy!

Dlaczego ona nie może wyjść ci z głowy?

Dlaczego ona nie może wyjść ci z głowy

Mężczyźni też czasem tak mają, że zakochują się w kobiecie i później mają problem, bo nie potrafią przestać myśleć o swojej wybrance. Co jest tego przyczyną? Dlaczego ona nie może wyjść ci z głowy?

Naprawdę się zakochałeś

Gdy kobieta nie może wyjść ci z głowy, to znak, że naprawdę się zakochałeś. Kto wie, może to miłość na całe życie? Drugiego tak wyjątkowego uczucia nie przeżyjesz nigdy więcej? Wiele osób mówi, że owszem zależy im na obecnym partnerze, ale na poprzednim zależało im bardziej. To eks był miłością ich życia. Może zatem kobieta, o której myślisz tak intensywnie, jest tą jedyną, pisaną właśnie tobie?

Relacja między wami jest burzliwa

Jeśli między wami miały miejsce silne emocje, potrafiliście się obrażać, kłócić, a potem jednak dogadywaliście się, spotykaliście i mieliście super seks, to znak, że te  uczucia wciąż siedzą głęboko w tobie. Po prostu nie sposób pozbyć się ich z serca. Między wami wiele razy było źle, ale też wychodziliście z tego silniejsi. Wciąż tli się w tobie nadzieja, że może jeszcze jakoś uda się to uratować.

Przeżyliście coś wyjątkowego

To uczucie było niezwykłe. Okoliczności waszego poznania można uznać za romantyczne, podobnie jak pierwsze randki, nieśmiały dotyk  i bardzo czuły seks.  O takich rzeczach zwyczajnie trudno zapomnieć, zwłaszcza że było wam ze sobą dobrze, być może najlepiej na świecie i nagle, bach, skończyło się.

Ona jest inna niż wszystkie – piękna i mądra

Gdy widzisz, że kobieta jest zupełnie inna niż wszystkie, które mijasz, postrzegasz ją jako najpiękniejszą na świecie, do tego mądrą, dobrą i niezależną, nic dziwnego, że nie może ci wyparować z głowy. Rzadko można trafić na taki skarb, dlatego warto go szanować, a nie psuć wszystko, co było między wami.

Ty to zepsułeś

Jeśli to ty zniszczyłeś to, co tak pięknie się zapowiadało, męczą cię wyrzuty sumienia. Chciałbyś cofnąć czas i postąpić wtedy inaczej. Teraz wiesz, że ją kochasz, ale boisz się, że może być już za późno.  Tym bardziej nie możesz przestać o niej myśleć, bo jest twoim niespełnionym marzeniem. Zawsze można spróbować coś z tym zrobić, ale czy wyjdzie? Zależy od skali przewinienia i tego, jak wszystko zepsułeś i ile minęło czasu od waszej ostatniej rozmowy.

Dodaj komentarz