Miłość i związki

Dlaczego ona ma taki apetyt na seks?

Dlaczego ona ma taki apetyt na seks

Zastanawiasz się, dlaczego ona ma taki apetyt na seks? Przyjęło się, że mężczyzna z reguły cieszy się, gdy kobieta okazuje zainteresowanie erotycznymi igraszkami.  W rzeczywistości jednak wielu facetów nie przywykło do takiego obrotu wydarzeń. Poza tym wielu z nich obawia się przedmiotowego traktowania i tendencji do zdrady. Skoro tak bardzo lubi seks, może go uprawiać też z innymi mężczyznami. Poza tym kobieta zainteresowana seksem jawi się jako wyuzdana i wymagająca, co bardzo często nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego ona ma taki apetyt na seks?

Spotkała odpowiedniego mężczyznę

Może ty właśnie jesteś tym jedynym, przy którym czuje się swobodnie. Kocha cię, więc chce być jak najbliżej ciebie. Pomyśl, że może jej niesłabnąca ochota na seks z tobą ma dużo głębsze podłoże. Ona cię kocha, więc lubi seks z tobą. Gdyby nie było uczucia, nie byłoby też erotycznych igraszek.

Jest jej z tobą bardzo przyjemnie w łóżku

Może po prostu jesteś bardzo dobry w tym, co robisz w łóżku. Nawet gdy sam patrzysz na to krytycznym okiem, to jej jest z tobą dobrze, bo umiesz jej odpowiednio dotykać, świetnie całujesz, dużo ją przytulasz. Pamiętaj, każdy drobiazg ma znaczenie.  Kobiety często są nastawione na przyjemny dotyk, a nie orgazm. Zatem nie stresuj się, że musisz ją doprowadzić do rozkoszy.  Wystarczy, że sprawisz jej przyjemność, dotykając i całując.

Może ci zaufać

Może ona ma na ciebie wielką ochotę, bo ci ufa? Kobiety boją się uprawiać seks z mężczyzną, którego nie darzą zaufaniem. Nie mają bowiem żadnej gwarancji, że nie będzie chciał jej zrobić krzywdy w łóżku. Dlatego tak bardzo liczy się u nich zaufanie. Może ty po prostu jesteś porządnym facetem, dlatego nie potrafi ci się oprzeć?

Czuje się przy tobie atrakcyjna

Kobiety podczas seksu chcą czuć się atrakcyjne. Może ty zaspokajasz właśnie tę jej potrzebę. Przy tobie czuje się piękna i wyjątkowa. Wczuwa się w rolę księżniczki. Bycie dobrym dla kobiety, mówienie jej komplementów zawsze skutkuje czymś dobrym;)

Lubi twój dotyk

Może po prostu masz magiczne dłonie, umiesz tak ją dotykać, że aż drży z rozkoszy. Uwielbia czuć na sobie twoje palce, smakować twoich ust. Kobiety mają dość ciekawe oczekiwania względem idealnego kochanka. Być może zaspokajasz jej nietypowe potrzeby, dlatego jest jej z tobą bardzo dobrze.

Odpowiada jej twój zapach i smak

Ona lubi twój zapach i smak, wyczuwa w nich testosteron i feromony, które ją obezwładniają, a jednocześnie zachęcają do regularnych erotycznych igraszek.  Może tak na nią działasz?

Ma taką fazę cyklu

Kobiety w niektórych fazach cyklu mają większą ochotę na seks niż w pozostałych. Jeśli akurat trafiłeś na tę właściwą porę, to ona może nie dać ci spokoju, dopóki nie traficie razem do łóżka. Kobieta ma największy apetyt na seks podczas owulacji, część pań także przed okresem.

Ma ochotę na trochę czułości i namiętności

Może seks z tobą jest czuły i namiętny, a ona właśnie tych dwóch rzeczy pragnie zaznawać jak najczęściej. Zanim uznasz ją za nimfomankę, pomyśl, że może chce się do ciebie trochę poprzytulać i pocałować. Poza tym sprawia jej przyjemność widok napalonego mężczyzny.

Przeczytała coś pobudzającego i chce to wypróbować z ukochanym

Kobiety tak już mają. Czytają powieść erotyczną lub poradnik seksuologiczny, trafiają na jakąś pobudzającą informację i chcą to przetestować ze swoim ukochanym. To często są bardzo niewinne rzeczy. Np. w powieści new adult natkną się na opis, jak kobieta jedzie do mężczyzny, którego kocha, bo ma wielką ochotę na seks z nim, siada na nim okrakiem i zaczyna go całować, ocierając się o niego. Nie jest to żadna wyuzdana fantazja rodem z pornola. Ona nie chce ci zrobić krzywdy, ani nie oczekuje niczego nadzwyczajnego. Tylko żebyś ją dotknął.

Tabletki antykoncepcyjne tak na nią działają

Tabletki antykoncepcyjne z reguły obniżają libido i odbierają kobiecie ochotę na seks. Czasem jednak zaostrzają apetyt i sprawiają, że ma ona nieco większe potrzeby niż dawniej. Co nie oznacza, że będzie uprawiała seks z kim popadnie.  Będzie czekała, aż ty także zyskasz ochotę na erotyczne igraszki. Nie zrobi tego z kolegą pracy, bo nie jest uzależniona od seksu, chce to robić tylko z tobą, bo to ty tak na nią działasz.

Dodaj komentarz