Seks

Dlaczego mężczyźni uwielbiają pozycję misjonarską?

Dlaczego mężczyźni uwielbiają pozycję misjonarską

Pozycja misjonarska jest najpopularniejszą formą erotycznych igraszek. Jedni ją kochają za prostotę, drudzy traktują jako coś oklepanego i nudnego. W niniejszym artykule zdradzamy, dlaczego mężczyźni uwielbiają pozycję misjonarską.

Piękne widoki

Gdy kochacie się w pozycji misjonarskiej, on może podziwiać mimikę twojej twarzy, twoje piersi, biodra, a to dla niego szalenie podniecający widok. Poza tym on podczas niej nie męczy się zanadto, dzięki czemu ma więcej sił na erotyczne igraszki.

Pozycja misjonarska jest mało wymagająca

Nie trzeba się do niej nie wiadomo jak przygotowywać. Nie musisz być w szczytowej formie fizycznej, aby uprawiać w niej seks. To idealne rozwiązanie na niedzielny poranek, gdy chcesz się rozbudzić, sprawiając przyjemność sobie i swojej partnerce.

To on dowodzi

W pozycji misjonarskiej wszystkie stery znajdują się w rękach mężczyzny, a panowie lubią dominować. To im sprawia przyjemność. Chcą decydować o tempie, głębokości penetracji i innych kwestiach.

Piękne zakończenie

Pozycja misjonarska pozwala mężczyźnie na piękne zakończenie. Gdy będzie szczytował, może schować twarz w szyi kobiety i zachwycać się jej zapachem, który go kręci i podnieca.

Prostota

Czasem najlepiej postawić na prostotę. Nie ma sensu kombinować z czymś, co może nie wypalić i stać się źródłem frustracji. Dlatego postaw na pozycję misjonarską. Ona zawsze wychodzi.

Dodaj komentarz