Seks

Dlaczego mężczyźni lubią uprawiać seks twarzą w twarz?

Dlaczego mężczyźni lubią uprawiać seks twarzą w twarz

Szczerze powiedziawszy, to na ogół kobietom przypisujemy romantyczną naturę. Panie rzeczywiście uwielbiają więziotwórczą rolę seksu. Niemniej czasem z jakiegoś powodu w ich przypadku lepiej sprawdzają się pozycje seksualne od tyłu. Dlaczego mężczyźni lubią uprawiać seks twarzą w twarz?

Budowanie bliskości

Nie tylko kobietom zależy na budowaniu bliskości w relacji. Także niektórzy mężczyźni liczą na więziotwórczą rolę seksu. Niektórym naprawdę bardziej zależy na partnerce i czułości niż samych erotycznych igraszkach.  Tacy mężczyźni bardzo dbają o przyjemność kobiety, nie są w łóżku egoistami, ponadto lubią się dużo przytulać i całować.

Kręci ich widok partnerki

Niektórzy faceci wolą pozycje pozwalające uprawiać seks twarzą w twarz, ponieważ kręci ich widok partnerki. Lubią patrzeć na jej twarz, biust czy inne przednie części ciała. Postrzegają ją jako atrakcyjną i chcą się w nią wpatrywać podczas seksu, aby dostarczyć sobie dodatkowych bodźców o charakterze stymulującym.

Chcą widzieć, czy jest z nich zadowolona

Seks twarzą w twarz pomaga też dostrzec, czy partnerka jest zadowolona z seksu. Co sprawia jej największą przyjemność. Mężczyzn kręci świadomość, że potrafią dostarczyć kobiecie mnóstwo przyjemności.  Często jest to dla nich nawet bardziej istotne niż własna rozkosz. Jak widać nie wszyscy mają egoistyczną naturę.

Po prostu pozycje od tyłu mniej ich stymulują

Czasem po prostu pozycja od tyłu nie jest dla mężczyzny stymulująca, bowiem potrzebuje on innych widoków i bodźców, aby czerpać z seksu pełną przyjemność. Podobnie działa to u kobiet. Nawet panie uwielbiające seks od tyłu mogą cenić sobie więziotwórczą rolę seksu i podchodzić do zbliżenia z partnerem w romantyczny sposób. Wybierają seks od tyłu, bo po prostu w takiej pozycji jakaś część ich ciała ulega silnej stymulacji i po prostu dostarcza im to rozkoszy.

Dodaj komentarz