Seks

Dlaczego mężczyzna ma przedwczesny wytrysk?

dlaczego mężczyzna ma przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk to zmora wielu mężczyzn. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Choć nie jest to tak naprawdę nic strasznego, wielu facetów zwyczajnie się wstydzi, że szybko szczytuje, a kobieta potrzebuje dłuższego stosunku do osiągnięcia orgazmu.  Dlaczego mężczyzna ma przedwczesny wytrysk?

Jego kobieta naprawdę mocno go kręci

Czasem się zdarza, że  mężczyzna trafia na kobietę, która totalnie go kręci. Ma idealne rysy twarzy, jędrne piersi, zgrabne pośladki, idealne, długie nogi, perfekcyjne wcięcie w talii, aksamitną skórę. On zawsze tak sobie wyobrażał swój ideał, a teraz ma go przed sobą, dlatego też czuje silne podniecenie, gdy znajdują się w sytuacji sam na sam. Wbrew pozorom to nie jest nic złego.  Pomyśl, że ona czuje, że cię kręci. Ty szybko doświadczasz przyjemności, a po wszystkim możecie to jeszcze powtórzyć, a ona będzie miała z pewnością ochotę na więcej. Lepiej, aby mężczyzna miał przedwczesny wytrysk, niż problemy z uzyskaniem erekcji. Pomyśl, że jesteś w pełni sił witalnych, jawisz się jej jako prawdziwy mężczyzna. Nie zawsze trzeba szczytować w tym samym momencie, możesz ją doprowadzić do orgazmu, całując po wszystkim z języczkiem i pieszcząc jej łechtaczkę.

Kobieta ma bardzo ciasną pochwę

Ona jest szczuplutka, nigdy nie rodziła dzieci etc., dlatego ma ciasne ujście pochwy. Gdy włożysz do niej penisa, stymulacja jest naprawdę silna, przez co dochodzisz w kilka chwil. To absolutnie nie jest nic złego. Pomyśl, gdyby ona miała szerszą pochwę, w ogóle byście się nie czuli nawzajem. Wówczas orgazm byłby trudny do osiągnięcia, a tak ty dochodzisz od razu, a ona może dojść dzięki twoim pieszczotom lub powtórce za 15 minut.  W powieściach erotycznych mężczyzna raz dochodzi pierwszy, raz pierwsza dochodzi kobieta. Przyjemność sprawiają sobie na różne sposoby. I nie ma w tym nic złego. To wskazówka dla mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem. Podejdź do tego jak bohaterowie jej ulubionych powieści. Sam dochodzisz szybko, więc albo doprowadzasz ją do ekstazy przed penetracją, albo po, np. pieszcząc jej ciało.

Jest prawiczkiem i uczy się seksu

Na początku przedwczesny wytrysk jest czymś całkowicie normalnym, co nie musi nas w żaden sposób niepokoić. W miarę gdy mężczyzna nabywa doświadczenia, uczy się też panować nad swoim ciałem i odwlekać swój orgazm w czasie. Spokojnie, ona z pewnością na ciebie chętnie poczeka. Kobietom ogromną radość sprawia widok spełnionego mężczyzny, dlatego ciesz się, gdy szybko dochodzisz. Sprawiaj jej przyjemność na różne sposoby, a wasza relacja będzie rozwijała się we właściwym kierunku.

Jest bardzo wrażliwy na bodźce zewnętrzne

Mężczyzna czasem jest bardzo wrażliwy na bodźce zewnętrzne, kobiecą bieliznę, zapach kobiety, delikatność jej skóry. Niektórzy mężczyźni dostają erekcji, gdy tylko przytulą swoją partnerkę. Nic dziwnego, że też dużo szybciej dochodzą. Pomyśl jednak, że erekcja, która łatwo przychodzi, to prawdziwy skarb.  Jesteś sprawny, zdrowy, możesz sprawić jej przyjemność, mieć dzieci i zapomnieć o wszelkich kompleksach.

Zbyt rzadko uprawia seks

Im rzadziej uprawiasz seks,  tym łatwiej dojdziesz. Dlatego też, jeśli chcesz przedłużyć czas trwania stosunku, musisz częściej uprawiać seks ze swoją partnerką. Nie zastępuj go jednak masturbacją, bo będziesz miał z kolei prawdziwy problem. Erekcja przestanie się pojawiać w sytuacjach intymnych z kobietą. Ona przestanie cię kręcić i podniecać.

Dodaj komentarz