Seks

Dlaczego masz ochotę na seks akurat z tym facetem?

Dlaczego masz ochotę na seks akurat z tym facetem

Kobiece pożądanie jest dużo bardziej skomplikowane od męskiego. Facet widzi atrakcyjną dziewczynę i często po prostu nabiera ochoty na erotyczne igraszki. Kobieta często spotyka na swej drodze mnóstwo mężczyzn, ale żaden z nich nie budzi w niej cieplejszych uczuć ani pociągu fizycznego. Pewnego dnia spotyka jednak faceta, który wywiera na niej kolosalne wrażenie. Czuje, że musi go poznać. Gdy go poznaje i ląduje z nim w łóżku, nagle odkrywa, że seks jest boski. Dlaczego masz ochotę na seks akurat z tym facetem?

Nie odczuwasz pożądania? Może nie trafiłaś na tego jedynego

Kobiety często nie mają ochoty na seks nie dlatego, że są pozbawione libido i trzeba coś z tym zrobić. Nie są też zamknięte w sobie czy zakompleksione. Nie wzdychają ukradkiem do swojego eks. Powód jest bardzo prozaiczny. Na swojej drodze nie spotkały jeszcze faceta, w którym mogłyby się zakochać i któremu mogłyby zaufać.

Nieoczekiwane porywy serca i namiętności

Czasem po prostu masz szczęście, idziesz ulicą i spotykasz mężczyznę, który wpada ci w oko. Teraz kombinujesz, jak go poznać.  Spotykasz się z nim i z każdym spotkaniem utwierdzasz się w przekonaniu, że takiego faceta szukałaś.  Z czasem się zakochujesz i gdy facet z klasą dąży do seksu, dajesz się porwać namiętności.

Dlaczego pierwsza wspólna noc jest taka ważna?

Pierwsza wspólna noc jest kluczowa dla dalszej znajomości. Jeśli mężczyzna będzie w łóżku taki, jak lubisz, będziesz miała ochotę na więcej. Jeśli wasze temperamenty się nie zgrają, zaczniesz go unikać, utniesz kontakt.

Wbrew temu, co sądzą mężczyźni, nie technika sprawia, że ona uwielbia seks  i ma ochotę na faceta. Tutaj działa zupełnie inny mechanizm. Aby ona miała ochotę na seks z mężczyzną, musi zaistnieć jednorazowo kilka czynników.

Facet musi nam wpaść w oko

Po pierwsze, kobieta musi spotkać intrygującego mężczyznę, który wpadnie jej w oko tak mocno, że zechce się z nim umówić na spotkanie. Gdy coś nie styka w facecie, nie pachnie tak, jak lubimy, jego rysy twarzy są za mało męskie, jest za gruby, zbyt umięśniony, to nawet, gdy on wyjdzie z inicjatywą, nastąpi odmowa.

On musi się dać lepiej poznać

Po drugie, facet musi dać się kobiecie poznać. Nie może od razu dążyć do seksu, bo nawet jeśli uda mu się osiągnąć cel, to będzie to jednorazowa przygoda. Zanim ona poczuła coś więcej, nastąpił finał i teraz nie ma już czego kontynuować. Na początek znajomości najlepsze są wspólne wyjścia, aby porozmawiać, pobawić się i lepiej się poznać.

Poczucie bezpieczeństwa

Po trzecie, kobieta musi się w facecie zakochać. Najczęściej to następuje wówczas, gdy odpowiadają jej jego cechy charakteru. Czuje się przy nim bezpiecznie, potrafi mu zaufać etc.

Stopniowe przekraczanie bariery dotyku

Po czwarte, mężczyzna też musi mieć odpowiednie podejście do przejścia na kolejny etap znajomości.  Nie może tego robić na siłę, bez budowania wcześniej erotycznego napięcia. Bariery związane z dotykiem należy przełamywać stopniowo, sprawdzając reakcję kobiety. W ten sposób wiadomo, czy ona rzeczywiście ma ochotę na pocałunek, czy traktuje cię tylko jako kolegę.

Czułe podejście procentuje

Po piąte, kluczowe jest traktowanie kobiety przed, w trakcie i po seksie. Jeśli mężczyzna jest czuły i liczy się z kobietą, szanuje ją, to sporo zyskuje. Na pewno warto spędzić najpierw miło wieczór, troszkę porozmawiać. Z dotykiem działać też stopniowo, pamiętać o grze wstępnej, pocałunkach i przytulaniu. Gdy starasz się i pomimo zmęczenia ją obejmujesz, rozmawiasz z nią, to na pewno ona będzie wspólną noc wspominać w miły sposób.

Wóz albo przewóz

Po wspólnej pierwszej nocy kobieta z reguły wie, czego chce od tej znajomości. Albo czuje, że to pan właściwy i chce związku, o czym świadczy otwartość na kolejne spotkania, chęć do kolejnych zbliżeń. Albo to kończy, bo np. stwierdza, że facet jest zbyt brutalny w łóżku i wtedy o podtrzymywaniu kontaktu nie ma mowy.

Gdy poznajemy tego jedynego, seksting staje się fajny

Choć mężczyźni często źle interpretują postawę kobiet, to w gruncie rzeczy fakt, że ona ma ochota na seks, wysyła wiadomości z podtekstem i chętnie z nimi rozmawia o pierdołach typu ciuchy, świadczy o tym, że jej zależy.  Kobiety robią się bowiem bardziej otwarte na seks i seksting, gdy się zakochają i zaufają facetowi. Gdy jest on dobrym kochankiem, który nie robi im krzywdy w łóżku, lecz dostarcza wyłącznie miłych wrażeń.

Kiedy kobieta staje się demonem seksu?

Jeśli zatem poznałaś faceta, przy którym zamieniłaś się w demona seksu, to znak, że zakochałaś się w mężczyźnie, któremu ufasz i który ma zbliżony temperament erotyczny. Takie połączenie daje związkowi duże szanse na przetrwanie. Relacje bez ognia, wzajemnego pożądania i zaufania z reguły kończą się marnie.  Tak samo jak znajomość, w którym uprawiasz seks z mężczyzną, do którego nic nie czujesz. Pomimo iż było miło, to po powrocie do domu nie chcesz wcale tego powtarzać, bo dla ciebie jest to niesatysfakcjonująca relacja, bo pozbawiona uczucia.

Dodaj komentarz