Seks

Dlaczego mało doświadczony mężczyzna to skarb?

dlaczego mało doświadczony mężczyzna to skarb

Mało doświadczony facet często wstydzi się tego, że nie uprawiał seksu z setką kobiet. Dla niego to powód do wstydu. Wielu facetów nawet nie zdaje  sobie sprawy, że dla kobiety może okazać się skarbem, z którym wcale nie zamierza się rozstawać. Mężczyźni, mamy dla was dobrą wiadomość. Nie musicie mieć stu kochanek na koncie, by ona chciała z wami uprawiać seks. Mniej znaczy lepiej. Dlaczego mało doświadczony mężczyzna to skarb?

Nie wie wszystkiego, więc się uczy

To jest najlepsze w mało doświadczonych mężczyznach. Oni nie wiedzą wszystkiego, więc starają się doedukować, czytając różnego rodzaju artykuły i książki. Ma to ogromne znaczenie, bowiem  taki facet chce sprawić ci przyjemność, jednocześnie unikając sytuacji przynoszących ci ból. W rezultacie o wszystkim czyta i stara się mieć otwarty umysł. Seks z takim mężczyzną jest boski i bardzo namiętny, bo wie, że musi rozbudzić kobietę. Poza tym wszystko stara się robić najlepiej, jak potrafi.

On naprawdę się stara

Im mężczyzna bardziej doświadczony, tym większy rutyniarz z niego. Niedoświadczony facet naprawdę bardzo się stara. Będzie cię długo całował, pieścił łechtaczkę i piersi, bo wie, że tego potrzebujesz, aby było ci dobrze. Zadba o odpowiednią atmosferę, bo przeczytał, że kobieta zwraca na to uwagę i jej orgazm zaczyna się w głowie.

Jest bardzo delikatny

Kobiety często narzekają na to, że bardziej doświadczeni faceci są zbyt brutalni. Lubią bardzo ostry seks i zapominają, że penetracja bez gry wstępnej zwyczajnie boli. Mniej doświadczony mężczyzna stara się być naprawdę delikatny, dobrze rozgrzać kobietę, a potem działać tak, aby sprawić jej przyjemność, a nie ból.

Potrafi być czuły

Mniej doświadczeni faceci są bardziej czuli, chętnie całują się podczas seksu, są otwarci na przytulanie partnerki i inne formy okazywania jej uczuć. Seks w ich wykonaniu nie jest tak mechaniczny. Niestety, wraz z narastającym doświadczeniem wielu mężczyzn zapomina o tym, jak fajnie jest uprawiać bardziej romantyczny seks.

Bardzo szybko się podnieca, co nas kręci

Mniej doświadczony facet dużo łatwiej się podnieca, a nas to kręci, gdy widzimy lub czujemy, jak na niego działamy. Wbrew pozorom, kobieta nie ma nic przeciwko erekcji podczas przytulania, bo wówczas sama nabiera ochoty na erotyczne igraszki.

Liczy się z potrzebami i preferencjami kobiety

Mniej doświadczony facet potrafi dobrze traktować kobietę w łóżku. Liczy się z jej potrzebami i preferencjami. Nie wprowadza na siłę klapsów, skoro ona tego nie lubi. Nie zmusza jej do seksu analnego. Jeśli ona lubi się całować, to dba o to, aby nie zabrakło jej tej formy czułości.

Jest gotowy na poznawanie nowych rzeczy

Chętnie wypróbuje nową pozycję, seks w kuchni itp. Mniej doświadczeni faceci są otwarci na propozycje kobiet, ponieważ sami chcą sprawdzić, jak to jest. Wspólne poznawanie nowych rzeczy to wspaniała sprawa, która zbliża i dostarcza wspaniałych emocji.

Bardzo często sprawdza się powiedzenie, że jeśli chcesz być dobrze traktowana w łóżku, postaw na mniej doświadczonego faceta. On z czasem nabierze we wszystkim wprawy, a nawet teraz, gdy dopiero zaczyna, seks z nim jest dużo lepszy od erotycznych igraszek ze wszystkimi poprzednikami razem wziętymi. Kobiety często nie są zadowolone z seksu, bo ten jest zbyt mechaniczny, nudny, pozbawiony emocji. Nie zaspokaja żadnej z ich potrzeb: bliskości, poczucia bycia atrakcyjną, czułości itp. Niestety, bardziej doświadczeni faceci to często rutyniarze.

Dodaj komentarz