Miłość i związki

Dlaczego ludzie biorą parę przyjaciółek za lesbijki?

dlaczego ludzie biorą przyjaciółki za lesbijki

Trudno stwierdzić, co jest tego przyczyną, ale coraz częściej idąc na miasto z przyjaciółką, można usłyszeć dziwne komentarze. Przodują w nich rzecz jasna faceci. Dlaczego ludzie biorą parę przyjaciółek za lesbijki?

Firmy porno i męskie fantazje

Prawdopodobnie mężczyznom kobiece przyjaźnie zaczęły się kojarzyć z homoseksualizmem, odkąd filmy z lesbijkami stały się modne. To przez nie można odnieść wrażenie, że dwie kobiety, które są dla siebie miłe, robią razem zakupy, chodzą na kolację do restauracji, to z pewnością lesbijki. I tutaj już w męskim umyśle uruchamiają się fantazje erotyczne. Oczywiście wielu facetów wyobraża sobie, że mogłoby podglądać poczynania lesbijek w sypialni. Jest to jedno z ich marzeń. Zapominają przy tym, że prawdziwe lesbijki nie zamierzają nikogo wpuszczać do swojego intymnego świata.  A przyjaciółki, które są heteroseksualne, nie zamierzają się ze sobą zabawiać ku uciesze facetów.

Kolacje we dwoje

Dla przeciętnej kobiety kolacja we dwoje, to może być także spotkanie przyjaciół. Zabieramy więc przyjaciółki na pyszne spaghetti i absolutnie przez myśl nam nie przejdzie, że w ten sposób możemy robić z siebie parę zakochanych lesbijek. Dla nas kolacja z przyjaciółką jest czymś ze wszech miar naturalnym.  Spotykamy się, żeby spędzić miło czas i pogadać, jedząc coś dobrego. Facetom tymczasem widok dwóch kobiet przy jednym stoliku od razu kojarzy się z lesbijską randką.

Wspólne zakupy

Kobiety lubią chodzić razem na zakupy, doradzać sobie przy wyborze strojów. Uzupełnić zapasy w lodówce w miłym towarzystwie. Wspólne zakupy nie zawsze są równoważne ze wspólnym mieszkaniem pod jednym dachem i tworzeniem związku. Tymczasem jeden wózek pchany przez dwie kobiety coraz częściej wzbudza niezdrowe skojarzenia.

Bliska relacja

Kobiety tworzą bliskie, przyjacielskie relacje. Mówią sobie o wielu prywatnych sprawach, przytulają się w ramach pocieszenia, często muskają się po ramieniu w trakcie rozmowy, rozmasowują plecy po ciężkim dniu w pracy i nie ma w tym nic erotycznego. Jednak dotyk wielu mężczyznom kojarzy się dość jednoznacznie.

Swoboda

Kobiety w swoim towarzystwie są swobodne, nierzadko szeroko uśmiechnięte i wygłupiają się, zmieniając ton głosu. Niektórym facetom kojarzy się to z formą flirtu i randki. Tymczasem to zwykłe spotkanie przyjaciółek.

Dodaj komentarz