Seks

Dlaczego kobiety wysoko oceniają seks z mało doświadczonym mężczyzną?

seks z mało doświadczonym facetem

Mogłoby się wydawać, że im większe doświadczenie seksualne faceta, tym lepiej. Ma on bowiem sporą wiedzę i wie, jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Niektórzy rzeczywiście uważają seks ze starszym, doświadczonym partnerem za lepszy. Ale bardzo wiele kobiet jest przeciwnego zdania. Dlaczego kobiety wysoko oceniają seks z mało doświadczonym mężczyzną?

Powiesz, że w tej bardzo wysokiej ocenie brakuje logiki. Tymczasem kobiety często najbardziej kręci seks nie z tym facetem, który najwięcej umie, ale najbardziej się stara. I tu przechodzimy do sedna problemu. Kobiety niekoniecznie potrzebują faceta, który zna się na erotycznych igraszkach jak mało kto, ale mężczyzny, który wzbudza emocje.

On jest taki napalony

Kobietom często udziela się męskie pożądanie. Facet z mniejszym doświadczeniem z reguły jest bardziej napalony. On po prostu nie miał zbyt wielu okazji, by uprawiać seks, więc jest wolny od rutyny. Okazja do erotycznych igraszek to dla niego naprawdę coś wyjątkowego. Nic dziwnego, że jest tak napalony, że kobieta czuje, że najchętniej zerwałby z niej ubranie na środku ulicy i kochał się z nią w miejscu publicznym.

On tak się stara

Niedoświadczony facet chce dobrze wypaść i po prostu się stara dać kobiecie wiele przyjemności. Panie to kręci, poza tym taki mężczyzna naprawdę przykłada się do gry wstępnej, która dla nas jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza.

On tak fascynuje się moim ciałem, jego pieszczoty doprowadzają mnie do szaleństwa

Która kobieta nie chce, aby mężczyzna fascynował się jej ciałem, chciał je odkrywać, dotykać i pieścić? Niestety, im więcej pań przewinęło się przez łóżko naszego kochanka, tym mniej rzeczy go pobudza i kręci. A taki mniej doświadczony mężczyzna wciąż pożąda kobiecego ciała i wciąż je odkrywa, a to jest dla nas bardzo dobre;)

On szybko może kochać się ponownie

Czas regeneracji jest u niego często zdecydowanie krótszy, przez co można się z nim kochać ponownie tej samej nocy, a skoro jest przyjemnie, to my kobiety chcemy to powtórzyć. To jest bardzo dobra cecha, obok której trudno przejść obojętnie.

Seks z nim jest pełny żaru

Seks z mniej doświadczonym mężczyzną bywa pełny żaru i prawdziwej pasji, czyli tego czegoś, o czym marzymy, czytając literaturę kobiecą. On nam dostarcza tego w realu, nic dziwnego, że najchętniej nie wypuszczałybyśmy go z łóżka.

Dodaj komentarz