Polecamy!

Dlaczego kobiety tracą zainteresowanie mężczyzną?

Co mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej kobiety

Kiedyś było inaczej, tęsknisz za tamtymi czasami, kiedy między wami wszystko dobrze się układało. Czułeś, że obydwoje byliście w sobie zakochani, a w powietrzu aż iskrzyło. Coś jednak poszło nie tak i tego już nie ma. Dlaczego kobiety tracą zainteresowanie mężczyzną?

Brakuje chemii

Chemia to podstawa, gdy brakuje wzajemnego przyciągania, nic z tego nie wyjdzie. Kobieta nie będzie miała ochoty na kontynuację znajomości na stopie innej niż koleżeńska. Możesz być z kobietą, wszystko jest do naprawienia, dopóki rozmowa z tobą i wyjścia z tobą, budzą w niej jeszcze motyle w brzuchu.

Brakuje dotyku

No właśnie motyle w brzuchu lubią się ulatniać wówczas, gdy brakuje dotyku. Nawet seksuolodzy, w tym Lew-Starowicz zauważają, że gdy nie dotykacie się dłużej niż przez dwa tygodnie, później bardzo trudno powrócić na właściwe tory.  Nie jest to niemożliwe, jeśli ona wciąż cię kocha i ją ekscytujesz, ale trzeba zapobiec wygaszeniu się tej iskry.

Brakuje seksu

Kobiety też potrzebują seksu. Im dłużej trwa erotyczna abstynencja, tym gorzej, bo to także odbiera im pewien rodzaj emocji. Nie chodzi o to, że musisz być seksrobotem, który jest gotowy uprawiać seks 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Dla kobiety seks wiąże się z dotykiem i bliskością, tych wartości nie zastąpią erotyczne fotki, którymi będziecie się wymieniać, bo to nie jest takie podniecające dla pań jak dla przeciętnego faceta. Może stanowić fajne preludium do erotycznych igraszek.  Możesz napisać o gorącą fotkę, ale bądź też gotowy na seks. Kobiety lubią się bawić w wysyłanie zdjęć, gdy za tym idzie możliwość spotkania.

Brakuje komplementów

Panie potrzebują komplementów, bez nich relacja z mężczyzną staje się niedookreślona. Uwaga, komplementem nie są słowa: zawsze tak fajnie nam się rozmawia. To słowa, które może wypowiedzieć chociażby sąsiadka.

Mowa ciała mężczyzn ich zniechęca

Gdy facet nie patrzy w oczy, jego oczy nie lśnią, a źrenice się nie rozszerzają, podczas przytulania zachowuje dystans, to nie wróży to niczego dobrego. Brakuje seksualnego napięcia, flirtu, przyciągania. Taka relacja staje się martwa.

On się nie odzywa i nie spotyka

Znasz powiedzenie, że nieobecni nie mają prawa głosu? Jeśli się nie odzywasz i nie spotykasz, nie dziw się, że twoje akcje spadają. Im bardziej będziesz obecny w jej życiu, tym lepszy efekt osiągniesz. Spotykaj się z nią regularnie, a gdy nie możesz, pisz.

Dodaj komentarz